2733
2734
عنوان

انتخاب اسم تورکی برا پسرم

3645 بازدید | 21 پست

سلام به دوستای گلم.....

من دنبال یه اسم خوب تورکی برای پسرم میگردم.....

یه اسم خوشگل و با معنی زیبا که همه با هر زبونی بتونن درست تلفظش کنن....

مناسب هر سن و سالی باشه.....

ممنون میشم نظر دوستای گلمو بدونم.....

پیشاپیش از همه نظرات کمال تشکرو دارم....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ممنون از هر دوتون اتفاقا هر دوی این اسمها جزء گزینه هامه.....

بازم ممنون از لطفتون.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
آركان  آراس  آيهان

ارکان یاروعه اس تو پایتخت ک مرد میترسم ازش اون ک بالن و هدایت میکرد

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
2740
آركان  آراس  آيهان

ممنون میشم معنی آرکان و آراس رو بدونم.....

ایلکین،الوین

ممنون میشم معنی الوین رو بدونم.....

آركان به معني پاك سرشت 

آراس همون رود ارس به تركي 

❤️ الهي و ربي من لي غيرك ❤️                           💙پروردگارا بغير از تو كسي را ندارم 💙

متوجه شدم....

آركان به معني پاك سرشت  آراس همون رود ارس به تركي

ممنون عزیزم......

آرکان اسم قشنگیه تا حالا بهش فکر نکرده بودم.....

ممنون عزیزم...... آرکان اسم قشنگیه تا حالا بهش فکر نکرده بودم.....

آره هم قشنگه هم شيك و امروزيه  

حالا بازم تو نت تحقيق كن 

اسم پسر من كارن كلي اسم در نظر گرفتم تا نهايتن اينو انتخاب كرديم انشالله گل پسر شما هم نامدار باشه 

❤️ الهي و ربي من لي غيرك ❤️                           💙پروردگارا بغير از تو كسي را ندارم 💙
2706