2752
2734
عنوان

دردهای زایمان

565 بازدید | 63 پست

دوستان کسایی که تجربه درد زایمان دارن بگن توروخدا من از دیشب خیلی درد دارم ولی میترسم برم بیمارستان از معاینه متنفرم.

دکترم گفت ۷م بیا ولی درد شکمی و لگنم زیاده

اگه بری معاینه احتمالا زایمانت جلو بیفته من یه ماه ب وقت زایمانم مونده بود مث شما درد داشتم ب اصرار رفتم دکتر معاینم کرد سه روز بعدش کیسه آبم ترکید.

حتی نیم وجب به بهشت مونده باشه صدای خندت بیاد برمیگردم...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه بری معاینه احتمالا زایمانت جلو بیفته من یه ماه ب وقت زایمانم مونده بود مث شما درد داشتم ب اصرار ...

طبیعی بودین یا سزارین؟ 

من ۳۷ هفته و چن روزمه ولی خیلی درد دارم اصلا نمیتونم راه برم

سلام

دکترت که بدون اجازه معاینه نمیکنه بعدشم اگه دو هفنه دیگه چهل هفته ای الانم بچت بیاد مشکلی نیس.نگران نباش. 

شاید دهانه رحمت باز شده باشه .برو معاینت کنه خوب اشکال نداره ترس نداره

یعنی دردت چطوریه مثل دردای پریودی هست

بدتر از اون . الان بچم تکون میخوره میخوام جیغ بزنم از درد . من تجربه ندارم واسه همین میخوام اول مطمئن شم بعد برم. آخه ی شب الکی بیمارستان نگهم داشتن خیلی اذیت شدم

2706