2737
2739

سلام. من هفته 23 بارداری هستم. از اول بارداریم میرفتم پیش دکتر فرشته دانشمند توی خیابون میر. یه مدت لکه بینی داشتم بعدم توی سونو آنومالی گفت جفتت پایینه. اما توی هفته 22 که رفتم گفتن اومده بالا و مشکلی نیس.ولی از دیروز دوباره لکه بینی دارم

کسی چیزی راجع به دکتر دانشمند میدونه؟نگرانم میترسم سهل انگاری کرده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شنیدم دکتر جعفری خوبه،بازم از مراجعه کننده هاشون میتونی بپرسی 

ماه منیر؟ اونو منم شنیدم از چندنفر ولی دخترخاله ی شوهرم تو عسگریه ماماس میگفت من قبلأ صدوقی کار میکردم چندمورد سوتی داده این خانم جعفری

ماه منیر؟ اونو منم شنیدم از چندنفر ولی دخترخاله ی شوهرم تو عسگریه ماماس میگفت من قبلأ صدوقی کار میکر ...

بله همون ماه منیر،عزیزم کدوم دکترا سوتی ندادن تا حالا،دکتر خودم تو صدوقی حرف اولو میزنه اما تشخیص نداد که قلب بچم تشکیل نشده وگفت صدای قلبشو میشنوم اما بچه من اصلاقلب نداشت وسقط شد

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
بله همون ماه منیر،عزیزم کدوم دکترا سوتی ندادن تا حالا،دکتر خودم تو صدوقی حرف اولو میزنه اما تشخیص ند ...

عزیزم.بمیرم😞 اره واقعأ هرکدوم یه جایی بالاخره اشتباه داشتن. شما دکترت کی بود؟

عزیزم.بمیرم😞 اره واقعأ هرکدوم یه جایی بالاخره اشتباه داشتن. شما دکترت کی بود؟

خدانکنه عزیزم،اجازه بده اسمشو نگم،بلاخره انسانه واشتباه میکنه.اما درکل واقعا سزارین وزایمان طبیعیش عالیه.

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2706