2410
2553
عنوان

پیری زودرس

5505 بازدید | 18 پست

دوستان تجربه هاتونو برای شادابی پوست بگین لطفا من با اینکه سنم کمه ولی صورتم خیلی خراب شده هم چشمام و شقیقه هام گود رفته و هم خط خنده و خط زیر چشمم عمیق شده،تو روخدا  اگر راهی جز بوتاکس .و... هست که تأثیر داشته باشه کمکم کنید،خیلی افسرده شدم 

ببین تا میتونی زود بخواب. بهترین زمان برای خواب بین 9 تا 2 هست. علت پیری زودرس کم خوابی هست. آب زیاد بخور. مکمل استفاده کن. کپسول ویتامین ای بزن روی صورتت تا تیرگی زیر چشمت بره و پوستت هم شاداب بشه 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

ببین خانم برو دکتر من برای رژیم رفتم دکتر یه قرصهایی بهم داد که لاغر کردم پوستم خراب نشه و نیفته. برو یه متخصص تغذیه یا متخصص پوست که اگه وضعت خوبه برو متخصص تغذیه که قرصهای خوب بده برای پوست. من خودم هر روز امگا3 میخورم و ویتامین ای. اگر پوستت خشکه با این مکملها عالی میشه. مواد و ویتامینهای مورد نیاز برای پوست خشک اینها هستن: ویتامین C، ویتامین E، ویتامین K، روی و ویتامین A اگر ب کمپلکس هم مصرف کنی که دیگه عالی میشه. خیار رو بصورت ورقه های نازک در بیار بذار روی صورتت هم لیفت میکنه هم لک میبره بخصوص برای زیر چشم که سیاهی و چروک رو میبره. من بعضی وقتها خیار میذارم دیگه خوابم میبره صبح بیدار میشم دیگه اصلا خیارها خشک شدن مثل لایه بردار میشن ولی آروم برشون میدارم. بهر حال باید ورقه هات نازک باشه. این که بعضیا میگن مکمل نخورید و میوه و سبزی مصرف کنید این در صورتی میشه که شما روزی  5 تا 8 وعده میوه مصرف کنی یعنی فکر باید 1 و نیم کیلو باشه که نیازت برآورده بشه که نمیشه آدم این همه میوه بخوره. بهر حال اینها تجربه های من بود اگه چیز دیگه ای بعدا به ذهنم رسید بهتون میگم 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

پیری زودرس یک از مشکلاتی است در هر سنی از زندگی می‌تواند رخ دهد و فشار روانی بسیار زیادی به وجود می‌آورد. پیری زودرس تبعات ناخوشایندی همچون افسردگی، خودکشی، از کار افتادگی و نگرش منفی نسبت به دوران سالمندی را به دنبال دارد. از مهم ترین عوامل ایجاد بروز پیری زودرس می‌توان به تغذیه نامناسب، کم تحرکی، افکار منفی و... اشاره کرد. پیری یک روند اجتناب ناپذیر است اما با رعایت برخی نکات می‌توان از سرعت آن کاست. همچنین با رعایت این نکات می‌توانید دوران سالمندی خود را با کیفیت بالاتری سپری نمایید. در ادامه به علل، نشانه‌ها و راه های مقابله با پیری زودرس پرداخته‌ایم.

منبع: پیری زودرس | نشانه ها و راه های جلوگیری از پیری زودرس

2706