2737
2734
عنوان

لطفا بياين خيلي مهمه.( عمل كيست تخمدان)

| مشاهده متن کامل بحث + 9622 بازدید | 46 پست
خيلي متشكرم گلم🌹

پزشک خیلی مهمه. من بهترین جراح رو انتخاب کردم ولی خدا خیرشون بده اصلا ازم پول نگرفتن 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای کیست تخمدان نوع عمل خیلی مهمه چون با چشم عادی یکسری ضایعات دیده نمیشه و فقط و فقط باید لاپاراسک ...

مرسي گلم پس خيالمون راحت شد همون ميره لاپاروسكوپي

2731
یه دکتر خوب بردنش؟ منم گفتن باید عمل بشی رفتم یه دکتر دیگه که کارش عالیه با دو تا قرص گفت خوب میشی

کدوم دکتر ؟ قرص خوردی خوب شدی؟

دوستان عزیز نمیتونم درخواست دوستیتون رو قبول کنم.حجم سوالات بالاست شرمنده میشم.تشکر
2740
مطمئنه بايد عمل كنه؟؟با قرص خوب نميشه  يه دكتر ديگه هم بره

نه عزيزم ٤،٥ تا دكتر رفته،همه گفتن بايد عمل بشه چون روز به روز داره بزرگتر ميشه مثلا ٢روز پيش ٨ سانت بوده امروز ١٠ سانت شده

کدوم دکتر ؟ قرص خوردی خوب شدی؟

تیمورزاده...تازه داروهامو شروع کردم

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
لاپاروسکوپی اصلا جاش نمیمونه و مراقبتش هم خیلی کوتاهه البته هزینه ش بیشتره 

وااااااا مگه کیست عمل میکنن داروی گیاهی کیست خوردم خوب شدم سایت برگ بهشت http://bargebehesht.ir/ میفروشه.  داروهای شیمیایی که هزارتا عوارض داره معلوم هم نیست که خوب میشی یا نه

وااااااا مگه کیست عمل میکنن داروی گیاهی کیست خوردم خوب شدم سایت برگ بهشت  https://bargebehes ...

کیست من خیلی بزرگ بود بانو. 28 در 22 سانت به اندازه 5 تا 6 لیتر هم مایع توش بود. خارج از تخمدان اون موردی که شما میفرمایید مال تخمدانهای پلی کیستیک هست که کیستهای ریز دارند. 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.