2726

سلام،يكي از اقوام دختر ٢٠ ساله اي هست كه تخمدان راستش كيست هموژنيك ١٠ سانتي داره كه مويرگ هاي داخلش خونريزي كردن و بايد عمل بشه.حالا ميخواستم بدونم عمل باز ( مثل سزارين) خوبه يا عمل لاپاروسكوپي؟

ممنون ميشم كمك كنيد فردا بايد عمل بشه ولي توي نوع عمل شك داره.ممنون

لاپاروسکوپی اصلا جاش نمیمونه و مراقبتش هم خیلی کوتاهه البته هزینه ش بیشتره 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه دکتر خوب بردنش؟ منم گفتن باید عمل بشی رفتم یه دکتر دیگه که کارش عالیه با دو تا قرص گفت خوب میشی

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
لاپاروسکوپی اصلا جاش نمیمونه و مراقبتش هم خیلی کوتاهه البته هزینه ش بیشتره 

ببخشيد فقط ميخواستم بدونم لاپاروسكوپي توش كيست رو تميز تر و كامل درميارن يا عمل باز؟

اره عزيزم ٤ تا دكتر رفته همشون گفتن عمل بايد بشه

ایشاالله عملش موفق باشه و زود سلامتیشو بدست بیاره

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  

هموراژیک بوده؟؟ آخه ۱۰ سانت شده احتمالا آندومتریوز بودنش بیشتره فک کنم چون این نوع کیست یکم تشخیصش سخته باید دکتر خوبی بره .... شک نکنید لاپاراسکوپی خوبه عمل باز بدبختش میکنه دکترشم فوق العاده مهمه ک کی باشه

ببخشيد فقط ميخواستم بدونم لاپاروسكوپي توش كيست رو تميز تر و كامل درميارن يا عمل باز؟

بله کامل و تمیز. من خودم کیست بزرگ داشتم خیلی خوب جراحی کردند اگر کیست توده خونی باشه خب تکه تکه میکنن و خرد میشه و از طریق لوله خارج میشه و بعد همه چیز رو تمیز میکنن

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
هموراژیک بوده؟؟ آخه ۱۰ سانت شده احتمالا آندومتریوز بودنش بیشتره فک کنم چون این نوع کیست یکم تشخیصش س ...

توي برگه سونو نوشته كيست هموراژيك.

مرسي عزيزم

معلومه لاپاروسکوپی خیلی بهتره تو خود عمل که فرقی نداره فقط دوره نقاهتش کوتاه تر میشه

برای کیست تخمدان نوع عمل خیلی مهمه چون با چشم عادی یکسری ضایعات دیده نمیشه و فقط و فقط باید لاپاراسکوپی باشه خصوصا اگر اندو باشه کیست درمویید حالا باز این شرایطو نداره

2706