2733
2739
عنوان

سونوگرافی دکتر هاشمی عطار مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 29687 بازدید | 53 پست
سلام عزیزم شما رفتی پیش کدوم سونوگراف؟ منم مشهدم ولی تا الان رفتم پیش محمد طاهریان..  بنظرت خ ...

من راجعبش چیزی نشنیدم ولی پیش مرادی میرم عالیه

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای شماهم توضیح میده؟ یا سوالی بپرسی جواب میده راحت؟ اخه طاهریان زیاد حرف نمیزنه

اره جواب میده همه رو حتی میتونی با گوشیت فیلم هم بگیری

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2728
ببخشید من الان تاپیک شما رو‌دیدم. تلفنی اصلا وقت نمیده باید نسخه رو حضوری ببری وقت بگیری. من اینجور ...

سلام عزیزم من ی ماهی هست درگیر وقت واسه دکتر عطارم شما چقدر جلوتر نسخه تو بردی وقت گرفتی؟

سلام عزیزم من ی ماهی هست درگیر وقت واسه دکتر عطارم شما چقدر جلوتر نسخه تو بردی وقت گرفتی؟

فکر کنم ۲۰ ، ۲۵ روز زودتر بردم

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️
2738
بدون نسخه وقت نمیده ینی واسه جنسیتش باید نسخه ببریم 

اره عزیزم همون ۲۰ روز قبل هم که برای نوبت بخوای بری بگیری باید نسخه ببری

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️

برای غربالگری اول و دوم پیش ایشون رفتم. بسیار دقیق هستن و جنسیت دخترم رو در اواخر هفته11 درست بهم گفتن. دستگاه هاشون خیلی دقیق و کامل هستش ولی باید از یک ماه قبل نوبت بگیرین و همراه رو اجازه نمیدن داخل اتاقشون بشه و در حین سونوگرافی توضیح نمیدن و بیشتر ساکت هستن. هزینه ویزیت هاشون از جاهای دیگه بیشتره من برای غربالگری اول و دوم هر کدوم حدود 360 پرداخت کردم. در کل ازشون خیلی راضی هستم

برای غربالگری اول و دوم پیش ایشون رفتم. بسیار دقیق هستن و جنسیت دخترم رو در اواخر هفته11 درست بهم گف ...

کاش میگفتید چطور وقت گرفتید.

من سر دخترم سال ۹۲ پیش ایشون رفتم،همینطور که میگید جدی و دقیق و جنسیت رو تو هفته ی پایین گفتند.

وای الانکه میگم دلهره دارم برم پیشش و جنسیت رو بفهمم🙈

2706