2737
2734
عنوان

سونوگرافی دکتر هاشمی عطار مشهد

29630 بازدید | 53 پست

سلام دوستان تا حالا کسی پیشش رفته؟ من برا سونو 18هفته میخوام برم اونجا اخه گفتن اجازه میده همسرم هم بیاد داخل

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

الانم هر چی به شمارش زنگ میزنم کسی جواب نمیده نوبت دهیش چجوریه؟سونو 12هفته رو پیش دکتر مرادی رفتم خیلی خوب بود ولی همسرمو اجازه نداد بیاد داخل

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من رفتم پیش دکتر بادیه نشین شوهرمم گذاشت بیاد.دکتر خوبیه.ولی دکتر شمارو نمشناسم گلم

آخه من دکترم گفت یا مرادی یا هاشمی عطار 

2738
من تا الان میرفتم مرادی  ولی الآن دکترم گفته برو هاشمی عطار من ساعت 6 امروز هرچی زنگ زدم ج ندا ...

منم هر چی زنگ میزنم کسی جواب نمیده تونستی نوبت بگیری خبر بده بهم

منم هر چی زنگ میزنم کسی جواب نمیده تونستی نوبت بگیری خبر بده بهم

باشه عزیزم من برا 30 خرداد نوبت میخام فردا دوباره زنگ میزنم

علیرضا ی مامان روز دوشنبه 12 شهریور 97 ساعت 10 شب بدنیا اومد 😍😍😍😍😍
باشه عزیزم من برا 30 خرداد نوبت میخام فردا دوباره زنگ میزنم

مرسی عزیزم منم برا 31 خرداد نوبت میخوام 

عزیزم تونستی نوبت بگیری؟؟  من نتونستم 😢😢😢

منم نتونستم پشیمون شدم میرم پیش مرادی دیگه

2706