2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
۵ ماهمه گفتن یه قلو ولی خودم همش فکر میکنم دو قلو. هم خیلی تکونا زیاده هم تو جهت های مختلف

منم شوهرم میگه ۲قلوین 😊

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏

اتفاقادیروزدرموردهمین صحبت میکردیم.مادرم گفت مادربزرگش که دوقلوبارداربوده تاموقع زایمان نمیدونسته وقتی دلشتن بچه روبیرون میاوردن میبینن یکی هم اون توهست دقیقاهمینطوری بوده😆

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
2738
۵ ماهمه گفتن یه قلو ولی خودم همش فکر میکنم دو قلو. هم خیلی تکونا زیاده هم تو جهت های مختلف

دیگه تو ۵ ماه مشخصه کاملا.فکرنکنم اشتباه شده باشه.

بچه ت بازیگوشه 😁

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

وا

از اون حرفا بودا

معلومه ک ۱قلو داری دیگه عزیزم

۴ماه دیگه زایمانته تا الان سونوگرافیایی ک کردی نشون میداده

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
واقعا؟یعنی تو سونوگرافی ها اصلا تشخیص ندادن؟

نه اون زمان سونو گرافی نبوده ۲۷سال پیش

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏

البته الان فکرنکنم اینجوری پیش بیاد.

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
2706