2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۵ ماهمه گفتن یه قلو ولی خودم همش فکر میکنم دو قلو. هم خیلی تکونا زیاده هم تو جهت های مختلف

منم شوهرم میگه ۲قلوین 😊

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏

اتفاقادیروزدرموردهمین صحبت میکردیم.مادرم گفت مادربزرگش که دوقلوبارداربوده تاموقع زایمان نمیدونسته وقتی دلشتن بچه روبیرون میاوردن میبینن یکی هم اون توهست دقیقاهمینطوری بوده😆

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
۵ ماهمه گفتن یه قلو ولی خودم همش فکر میکنم دو قلو. هم خیلی تکونا زیاده هم تو جهت های مختلف

دیگه تو ۵ ماه مشخصه کاملا.فکرنکنم اشتباه شده باشه.

بچه ت بازیگوشه 😁

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

وا

از اون حرفا بودا

معلومه ک ۱قلو داری دیگه عزیزم

۴ماه دیگه زایمانته تا الان سونوگرافیایی ک کردی نشون میداده

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
واقعا؟یعنی تو سونوگرافی ها اصلا تشخیص ندادن؟

نه اون زمان سونو گرافی نبوده ۲۷سال پیش

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏

البته الان فکرنکنم اینجوری پیش بیاد.

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
2706