2733
2734
عنوان

راههای پس انداز مخفی برای خانمای خانه دار

| مشاهده متن کامل بحث + 58290 بازدید | 360 پست
حقوقت میره به حساب مشترک؟

متوجه نشدم

حقوقم میره به حساب خودم

یه کارت دارم مسدوده رمزش رو یادم رفته پولامو میزنم به اون که خرجش نکنم 

از عمد نرفتم درستش کنم چون تا حالا چند بارم شده گیر کردم و احتیاج داشتم ولی رمزش رو یادم نبوده

اگه هم یادم اومده چون چندین بار اشتباه زده بودم مسدود شده

من یه همچین آدم متفکری هستماااااا خودمم گول میزنم 

خدایا بخاطر معجزه ی قشنگت هزاران بار شکر    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه نشدم حقوقم میره به حساب خودم یه کارت دارم مسدوده رمزش رو یادم رفته پولامو میزنم به اون که خر ...

ب خودت رحم کن حداقل😂😂😂

تاپیک قطره چکونی زدی واست گزارش میزنم😊وقتی احترام نمیذاری انتظار احترامم نداشته باش
2731
بچه ها به نظرتون میشه با ۶۰۰ تومان خرج خورد و خوراک برای دونفر آدم خیلی لاغر و کم غذا زندگی کرد؟ ای ...

بله میشه من شوهرم ماهی هفتصد بهم میده بابت خرج خونه ..البته ما به شدت میوه و تنقلات میخریم ولی میرسونه مارو 

بچه ها به نظرتون میشه با ۶۰۰ تومان خرج خورد و خوراک برای دونفر آدم خیلی لاغر و کم غذا زندگی کرد؟ ای ...

کاش به من ماهی ششصد میداد،بایه دخترسه ساله وبارداری ویه شوهر بدغذا

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2740
هروقت هرچي ميخواستم كارتشو ميگرفتم ميرفتم خريد  گاهي هم به حسابم پول ميزد مثلا صد

بهش بگو این ماهو ی بار امتحانی این کارو انجام بدم ببینم چجوری میشه بعد اگه از عهده ش بر اومدم از ماه بعد همین کارو کنیم ولی فک کنم از پسش بر بیای ۶۰۰ هم خوبه بگو بکنتش ۷۰۰😆

خدایا خانوادمو خودت حفظ کن،😇شوهر گلمم حفظ کن از بدیای دنیا 😍😍😍😍😍
۷. یه چیزی گم کنید یه طلای بزرگ یه پول

عالیه.مثلا با ناراحتی بگیم پولمونو دزد زد😭😭😭😭😭و به فلانی هم بدهکار بودم

الان پول ندارم😂😂😂

تاپیک قطره چکونی زدی واست گزارش میزنم😊وقتی احترام نمیذاری انتظار احترامم نداشته باش
2706