2737
2734
عنوان

راههای پس انداز مخفی برای خانمای خانه دار

| مشاهده متن کامل بحث + 58445 بازدید | 360 پست

من هر چی پس انداز میکنم میرم طلا میخرم کمم بیارم خودمو لوس میکنم از شوهرم بقیشو میگیرم. یعنی شماها میگید پولمو همون مخفی نگه دارم بهتره یا طلا بخزم که شوهرمم میدونه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میترسم قرعه کشی های خونگی شرکت کنم بعد نتونم قسطشو‌بدم

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2742

من الان لابه لام پوله ولی شوهرم فکر میکنه ندارم هیچی باید خوب فیلم بازی کنید 🤣خرشون کنید😂من میخوام برم ارایشگاه میگم وای پول تو کارته ارایشگره هم کارت خوان نداره داری ۲۰ تومن من برم اصلاح و ابرو😂

پسرم ❤❤😍😍😘😘
من هر چی پس انداز میکنم میرم طلا میخرم کمم بیارم خودمو لوس میکنم از شوهرم بقیشو میگیرم. یعنی شماها م ...

سکه بخر

و قایم کن

طلا بخری شوهرت می بیته

و پول بخواد میاد میگ طلاهاتو بفروش

تاپیک قطره چکونی زدی واست گزارش میزنم😊وقتی احترام نمیذاری انتظار احترامم نداشته باش
ب بابا عاليه من ٦سال ازدج كردم دريع از ده هزار تومان خاك تو سرم ولي با ترفنداتون شروع ميكنم

😂😂😂😂😂

خدایا خانوادمو خودت حفظ کن،😇شوهر گلمم حفظ کن از بدیای دنیا 😍😍😍😍😍
2740
چرا نشه میشه ب مغازه دار بگو میشه 20 بیشتر بکشی. چون تو کیفم پول نقد نیس و میخوام فلان مغازه ی چیز ...

بابا همه اين كلكو بلدن من رفتم اپلاسيون همينو گفتم زارت گفت خالي نبد خودمم اين كارو ميكنم😅

https://t.me/arosakemashhad  به كانالم لطفا سر بزنيد🌺

شماها شوهراتونو خالی میکنین من مامانمو😂😂😂من بهش میگم کارتتو بده برم کتاب بخرم

یدونه کتاب میخرم 30 تومن

ولی 50 تومن میکشم😆😆😆😆

تاپیک قطره چکونی زدی واست گزارش میزنم😊وقتی احترام نمیذاری انتظار احترامم نداشته باش

آهان یه راهی

من مجردی یکم طلا داشتم که ازدواج کردم به شوهرم نگفتم 

چندوقت پیش دلم خواست استفاده کنم 

به شوهرم گفتم خواهرم میخاد این طلاشو بفروشه قیمتش خوبه من بخرم گفت بخر

منم پولش رو گرفتم ازش پس انداز کردم 

خدایا بخاطر معجزه ی قشنگت هزاران بار شکر    
من هر چی پس انداز میکنم میرم طلا میخرم کمم بیارم خودمو لوس میکنم از شوهرم بقیشو میگیرم. یعنی شماها م ...

طلا خوبه ولی وقتی شوهرت خبر داره دیه به درد روز مبادای خودت نمیخوره تا مشکل پیش بیاد ازت میخواد بفروشیشون..من چند وقت پیش یکم پول جمع کرده بودم رفتم یه گوشواره خریدم ولی به شوهرم نگفتم طلاست گفتم گوشواره ضد حساسیته .اونم باور کرد 

شماها شوهراتونو خالی میکنین من مامانمو😂😂😂من بهش میگم کارتتو بده برم کتاب بخرم یدونه کتاب میخرم 3 ...

تو دیگ ناجنسی میکنی شوهر فرق میکنه خخخخ😂😂😂

خدایا خانوادمو خودت حفظ کن،😇شوهر گلمم حفظ کن از بدیای دنیا 😍😍😍😍😍
2706