2733
2734
عنوان

کیا دلشون گرفته....😢

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 103 پست
خدانکنه دلیلش چیه

خیلی بچس انقدر حرفای خونمون رو رفت به همه فضولی کرد تا به اختلاف خوردیم. داداششم خیلی دخالت داره به خدا خستم کرده داداشش میگه من مهریتو میدم. خیلی دخالتهای بدتر. نمیدونم چیکار کنم.شوهرم اخلاقای بچگونه خیلی داره

خداوندا قرارم باش و یارم باش جهان تاریکی محض است میترسم کنارم باش
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خیلی بچس انقدر حرفای خونمون رو رفت به همه فضولی کرد تا به اختلاف خوردیم. داداششم خیلی دخالت داره به ...

ای وای

یعنی به خاطر این موضوع به طلاق فکر میکنی

یا خودشم راضیه به طلاق؟

ای وای یعنی به خاطر این موضوع به طلاق فکر میکنی یا خودشم راضیه به طلاق؟

خودش میگه طلاق. میگه نمیخوامت. تنها اینا نیستن که میگه باید قید کل خانوادتو بزنی.همش با خانواده من باشی. هر چی من میگم همون باشه.یعنی فکر کن برادرش مریضم بشه من باید برم خونه اونا بخوابم انگار زن و بچه نداره. اینا یک سومه چیزاییه که شده. تو خونمون یه حرف کوچیک میشه زودی زنگ میزنه به خانوادم میگه من نمیخوامش بیاید ببریدس 

چند بار از خونه بیرونم کرده چهار ماه دنبالم نیومد خودم زنگ زدم که بیا دنبالم. دوسش دارم به خاطر همین همیشه بهش التماس میکردم گریه میکردم.الانم میگه نمیخوامت. حسی بهت ندارم فقط به خاطر اون برادر عوضیش اینکارو میکنه

2738
خودش میگه طلاق. میگه نمیخوامت. تنها اینا نیستن که میگه باید قید کل خانوادتو بزنی.همش با خانواده من ب ...

مگه تو برده ای

دیکتاتوری راه انداخته؟ 

خب بشین باهاش صحبت کن

بگو من و تو یه خونواده ایم

مثلا تو مریض بشی زن داداشت میاد خونه ما بخوابه

اصلا از نظر عرفی مشکل داره این حرف

چند بار از خونه بیرونم کرده چهار ماه دنبالم نیومد خودم زنگ زدم که بیا دنبالم. دوسش دارم به خاطر همین ...

میفهمم

این مردا وقتی بفهمن میخواهیمشون

اینکارا رو میکنن

با داداشش حرف نزدی

بگو داری زندگیمونو خراب میکنی

گیرم که تو مهریمو دادی

بعدش اه من تو زندگی تو میوفته و زنت

تازه عذاب وجدانتو میخوای چیکار کنی

مگه تو برده ای دیکتاتوری راه انداخته؟  خب بشین باهاش صحبت کن بگو من و تو یه خونواده ایم مثل ...

آره مشکل داره. حتی یکبار با داداشش دست ندادم گفت اگه دست ندی طلاقتو میدم.خیلی حرف زدم همه باهاش حرف زدن ولی این آقا میگه حرف حرفه خودمه.خانوادگی اینجوری هستن. جاریهامم قید خانوادشونو زدن. انقدر هم خوش شانسن که داماداشونم قید خانوادشونو زدن چسبیدن به خواهرای اینا

میفهمم این مردا وقتی بفهمن میخواهیمشون اینکارا رو میکنن با داداشش حرف نزدی بگو داری زندگیمونو خر ...

یکبار به زنش گفتم چرا شوهرت منو به طلاق تهدید میکنه اونم خیلی راحت گفت نمیتونه برادرشو ول کنه که. خودشیرینه از اونایبه که خودشو میکشه به خاطر خانواده شوهر تا بهش بگن عروس خوب

پس کلا اینجورین کارت سخت شد پس

آره خودشونم میگن ما اینجوری هستیم.الانم آقا اصلاً باهام حرف نمیزنه. جاشم جدا کرده.راستی شما کجایی هستی؟

2706