2410
2553
عنوان

کیا دلشون گرفته....😢

603 بازدید | 103 پست

من خیلی دلم گرفته با این همه مشکلام...چشمام که خیلی دردمیکنه..کابوس ک میبینم ...یه هفتهس که کمر وپادرد شدید دارم شوهرمم بهم تیکه میندازه..ک چرا مریضی😭😭😭😭😭😭😭😭

اعتمادکردم ولی پشیمونممم خدا ب داد دلم برس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من گم دلم گرفته چون صبح باید تنها بلند بشم سحری بخورم تا صب بیدار میمونم اونم تازه سحری درست نمیکنم هرچی باشه میخورم شوهرم مشکل نعده داره روزه نمیگیره.از این وصعیت اعصابم خورد

2720
2714

بگو ببخشبد دیگه نمیدونستم قبل مریضی باید از شما اجازه بگیرم بعد مریض بشم  !! والا انگار که دست خود آدمه مریض شدن یا نشدن خب واسه همه هست وکسی دلش نمیخواد که مریض بشه که

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   

منم مریضم،قرص اعصاب میخورم،تعادل روحی ندارم،ی ساعت خوبم ی ساعت بد،شوهرمم همش یادآوری میکنه ک دیوونم😢

دوستت دارم هایت را بگو تو اگر نیاز به گفتن نداری من سخت محتاج شنیدنم

امتحانام داره شروع میشه استرس دارم

بی پولم بی پوووول 

درسم تموم میشه این ماه و من هیچ کاری پیدا نکردم .با یه پسر احمق کات کردم همین الان که خیلی پریشونم کرد خستم خیلی خسته😢

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕

من اینقد دلم گرفته و حالم بده ک فقط خدا میدونه دلم میخواد خواب امام رضا ببینم بیاد تو خوابم بگه واسطه ت شدم پیش خدا برو همه چی حله ولی گناهکاررررم و روسیاه نشدنیه 

عاشقتم تمام زندگیم 
منم دلم گرفته حال و حوصله ندارم... آخه این چه حرفیه میزنه شوهرت... خودش مریض نمیشه؟ آخه مری ...

ن شوهرم خییلی قسط داره پول نمیده بهم..

اعتمادکردم ولی پشیمونممم خدا ب داد دلم برس
2706