2733
2734
عنوان

اولین باری که فهمیدید بچه چطور تشکیل میشه کی بود و چطور فهمیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21413 بازدید | 199 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راهنمایی بودم به عکس آقا ها بالای تخته نگاه میکردم؛ میگفتم خدایا ینی اینا هم آره؟! ۱۰۰ دفه از بابا ...

خیلی باحالی😂😂

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد   حتی باغبون نفهمید،که چه آفتی به من زد  
2731

خدا رو شکر تصورات من خیلی دور از واقعیت نبود😑🤣🤣🤣

به من گفته بودن زن و شوهر ازدواج که میکنن پیش هم میخوابن خدا بهشون بچه میده دیگه جزییات خوابشونو دبیرستان فهمیدم

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
من اول راهنمایی دوستم تعریف کرد اول نسبت به ائمه یه جوری شده بودم بعدم مامان وبابام

واییی یکی از امام و پیامبر خیلی متعجب شده بودم یکی از امام خمینی 😂😂😂میگفتم مگه میشه رهبر مملکت از این کارا کنه مگه میشه اماما و پیامبرا از این کارا کنن

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2740
راهنمایی بودم به عکس آقا ها بالای تخته نگاه میکردم؛ میگفتم خدایا ینی اینا هم آره؟! ۱۰۰ دفه از بابا ...

وااااي ثمين😂😂😂😂😂😂😂

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

من از تو کتاب علمی نوجوانان  فهمیدم..برام زیاد عجیب نبود...مامانم کتابه رو آورده بود واسم...ولی قبل اون فک میکردم زن وشوهر ب هم دست میدن  خانومه حامله میش بعد گفتم این جوری ک همش باید حامله شه و چون ب نتیجه نرسیدم راجبش فکر نکردم

وقتی عقد کردم😁😁😁البته شوخی بود دبیرستان بودیم با خاله ام ک همسنيم کنجکاو شدیم اون خیلی شیطون بود بهم گفت منم گوشامو میگرفتم می گفتم ول کن نمیخوام بشنوم،ولی باورم نمی شد اینطوریه تا ازدواج کردم شوهرم چقد بهم ميخنديد وقتی ی چیزایی رو نمیدونستم و تعجب میکردم😁😁😁😁

خوشگل خانما لايکم نکنید مرسی😗😗

من بچه بودم دوستم بهم گف خانوم و اقاها میفتن رو هم بچه دار میشن .. ازون روز همش میترسیدم کسی بیفته روم بچه دار شم

یبارم پسر همسایه وسط بازی افتاد روم .. ازون روز اون ادم سابق نشدم دیگه😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

واییییی منممممم وای اصلا انتظار نداشتم میگفتم اینا مگه میشه به زن دست بزنن مگه قدیسه نیستن😂😂

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩