2733
2734
عنوان

اولین باری که فهمیدید بچه چطور تشکیل میشه کی بود و چطور فهمیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21413 بازدید | 199 پست
راهنمایی بودم به عکس آقا ها بالای تخته نگاه میکردم؛ میگفتم خدایا ینی اینا هم آره؟! ۱۰۰ دفه از بابا ...

😂😂😂😂😂😂😂

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

من اولين بار اول راهنمايي دخترخالم تعريف كرد اونم اشتباه منم همونروز واسه مامانم تعريف كردم و جات خالي كتك هم خوردم اما برام گفت مامانم 

منم گفتم عه من ميگم حموم ميريم چقدر باهم فرق داريم بازم كتك خوردم

نیلا دختر ناز من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاس پنجم بودم دختر عموم گفت همه وحشت کرده بودن حتی دختر عموم ولی من نمیدونم چرا خیلی منطقی با قضیه برخورد کردم اصلا وحشت نکردم خیلی هم‌خوشم اومد

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2728
راهنمایی بودم به عکس آقا ها بالای تخته نگاه میکردم؛ میگفتم خدایا ینی اینا هم آره؟! ۱۰۰ دفه از بابا ...

😅😅😅😅😅

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

دوم دبیرستان😐هیچکدومتون از من مثبت تر نیستین 😀اونم دوست عوضیم گفت اگه نمیگفت تا دم ازدواج نمیدونستم

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2738

دوم راهنمایی بودم دوستم دختر خالش پریتار بود بهش گفته بود اونم اومد به ما گفت 

وای کلا ذهنیتم بهم ریخت

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

من اول دبیرستان بودم فهمیدم .

یه درس داشتیم تو دوران راهنمایی . راجع جفت گیری قورباغه ها .

همش از مامانم و خواهرام میپرسیدم ، وااااا ، اخه چه ربطی به نر داره ؟

اونا هم اصلا جوابمو نمیدادن .

منم هی میپرسیدم .

واقعا نمیتونستم بفهمم ربطشو . 

که یه بار خواهر برام بالاخره توضبح داد 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
لک لکا میارن دیگه خیلی وقته میدونم باهام بحثم نکنید 😒

ادا تنگا😂😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
من پیش دانشگاهی فهمیدم🤣🤣🤣

راست میگی😲

دیر نفهمیدی؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

من‌ دوران‌دبیرستان که تو درسامون بود 😐😐

هیچم‌خنگ‌نبودم 😐😐😐

فقط تا اون‌موقع فکر‌میکردم‌وقتی زن و شوهر و بقیه دعا میکنن خدا خودش بهشون‌بچه میده . البته شاید بیشتر به خاطر این‌بود که همه جا میگفتن‌واسه بی اولادا دعا کنید و اینا . 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
لک لکا میارن دیگه خیلی وقته میدونم باهام بحثم نکنید 😒

چرا اطلاعات غلط میدی؟؟؟

قرص میخورن حامله میشن 😒

التماس تفکر

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒