2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو. مجله خوندم که یه مرد وسط پیاده رو یه مرد دیگه رو خوابونده بوده و صورتشو میخورده عکسشم بود بینی و گوش و چشم و گونه یه سمت خورده شده بود

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
2728

تکرار داستان در واقعیت :

در ابتدای قرن ۱۹ داستان نویسی که بیشتر داستانهای ترسناک مینوشت . به نام ادگار آلن پو داستانی به این مضمون نوشت : یک کشتی در دریا غرق میشود. فقط ۴ نفر از میان مسافرانش زنده می مانند.. به سبب طی شدن روزهای متوالی ۳ نفر دیگر تصمیم میگیرند فرد جوانتر که نامش ریچارد پارکر بود را کشته و بخورند. در عالم واقع و در سال ۱۸۸۴ کشتی باری به نام فوندرد میگوبینتا در دریا غرق شد و تنها ۴ نفر از مسافران زنده ماندند. ۳ نفر از مسافران اقدام به قتل عضو جوانتر گروه نموده و اسم آن جوان ریچارد پارکر بود….

ب عنوان شیرینی استفاده میکردن . فک کن مهمون بیاد خونت میزاری جلوش میگی بخور بابا بزرگمه 😂😂

😑😐فکر کن اونجاش میشه بامیه😂😂😂خدایا توبه😆

پسرم خوش اومدی به زندگی من و بابایی
2740

من عاشق داستان های باورنکردنی بودم

دختر ۱۰ ساله تنها میسشتم شبا اونو نگاه میکردم‌

فک کنم الان دلشو نداشته باشم 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
😑😐فکر کن اونجاش میشه بامیه😂😂😂خدایا توبه😆

خدا نکشتت مردم از خنده😂😂😂😂

بامیه ماهرمضونم کوفتم گردی😂😂😂😂

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2706