2737
2739
عنوان

کیا پانیک داشتن یا دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 4321 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی یهو میاد سراغ ادم ادم حس میکنه داره میمیره و اتفاقات بعدش بهتره ندونی 

دور از جونت. من یه مدت ترس از جاهای بسته داشتم مثلا تو حمام یا هواپیما واقعا حالت خفگی و بیقراری داشتم . دکتر برام سیتالوپرام داد که یکیش رو هم مصرف نکردم. اما یه پزشک عمومی برام قرص دیازپوکساید داد خیلی بهتر شدم . بحرانم که رفع شد کم کم بهتر شدم

2728
2738
من بهتر شدم ولی هنوز عالی نشدم هنوز فکرایی هست تو ذهنم نمیدونم ما ها که شرایطمون اینجور چطور حامله ش ...

هیچ اتفاقی نمیوفته خدا همچین کمک میکنه بعدشم داذوهای ضد افسردگی جدید رو مثل آسنترا میشه تو بارداری و شیردهی مصرف کرد.من خودم پانیک دارم الان دو تا بچه دارم واقعا از وقتی در مورد پانیک زیاد خوندم 70 درصد ترسم ریخته دیگه میدونم حالتهام غیر عادی نیستن

هیچ اتفاقی نمیوفته خدا همچین کمک میکنه بعدشم داذوهای ضد افسردگی جدید رو مثل آسنترا میشه تو بارداری و ...

عزیزم ببخشید می پرسم شما هم افکار وسواسی میومد سراغتون یعنی وسواس فکریم همراش داشتین من دارو سیتالو پرام بهم دکتر داده همراه پرو پانول صبها از خواب پا میشم استرس تمام وجودمو میخوره الان یک ماه دارو سیتالوپرام میخورم اما استرس دارم صبا بی قرارم میشه بپرسم دارو شما چی 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
عزیزم ببخشید می پرسم شما هم افکار وسواسی میومد سراغتون یعنی وسواس فکریم همراش داشتین من دارو سیتالو ...

بعد پانیک نا خداگاه آدم یکم وسواس فکری پیدا میکنه من آسنترا سرترالین میخورم شما دو ماه صبر کن ببین بهتر میشی نشد به دکترت بگو یا دارو رو عوض میکنه یا دوزش رو میبره بالا نگران نباش همشو یادت میره. قضیه بارداریتم به دکترت بگو اگه نتیجه نگرفتی دکترتو عوض کن

منم پانیک داشتم، البته حرف دو سال پیشه تقریبا، اگرچه که الان که بهش فکر می کنم تعجب می کنم که چرا اینقدر می ترسیدم ولی واقعا عذاب کشیدمو خونوادمو هم عذاب دادم. شوهر بیچارم دم به دقیقه با من اورژانس بود و داشتیم فشار خون می گرفتیم. البته انصافا هیچی نمی گفت و به روم نمیاورد که من شب و نصفه شب بیدارش می کردم.اون موقع شروع کرد برام تو اینترنت دنبال روانشناس گشتن و یکی توی همین نی نی سایت دکتر عرب پور عزیزم رو معرفی کرده بود. خدا رو شکر رفتم و خوب شدم و از اون موقع دنبال همه چیتوی نی نی سایت می گردم :))). ایشالا شما هم مشکلتون بر طرف بشه. منم فکر کردم بیام مثل اون بنده ی خدا اگه به کسی می تونم کمک کنم. راستی شماره شون 22367012. اگه رفتید می تونید بگید که از طرف من بوده. فقط می تونم بهت بگم نگران نباش هیچ مشکلی برات پیش نمیاد

هیچ اتفاقی نمیوفته خدا همچین کمک میکنه بعدشم داذوهای ضد افسردگی جدید رو مثل آسنترا میشه تو بارداری و ...

عزیزم اولا انشاله الان که این پست رو میتونی پانیکت خوب شده باشه. علائم چی بود