2733
2734
عنوان

کیا پانیک داشتن یا دارن

4321 بازدید | 43 پست

امیدوارم هیچکس بیمار روحی نگیره که بدترین درد هیچکسم درک نمیکنه مگر طعم تلخ بیماری روحی رو چشیده یه زمانی میگفتم یعنی چی یکی بیماری روحی میگیره یعنی چی اما خودم دچار پانیک شدم بچه ها کیا بیماری روحی دارن خوب شدن یا نه من الان ده روز دارم دارو استفادع میکنم ایا کنار پانیک وسواس فکریم گرفتین یا نه بیایین از تجربه هاتون بگین 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من داشتم بيشتر از يك ساله دارو ميخورم عالي شدم همش ميگم كاش زودتر رفته بودم دكتر در كنارش حنما برو ش ...

شنا باشگاه میرم وسواس فکریم دارید یا نه داروتون چی 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
2738
من داشتم با دکتر خیلی خوب شدم ،الان چند وقته دارو مصرف میکنم ،صرعم دارم ببین من چقد بدبختم😁

من کنار پانیکم وسواس فکری گرفتم نابود میکنه ادمو 

پانیک یا پانیک اتک؟ فرق میکننا با هم ... پانیک اتکی ها کاملا از لحاظ روحی سالمن

پانیک من مثلا از درو دیوارم میترسیدم حس میکردم دارم دیونه میشم بدنم از داخل تکون میخورد 

من داشتم دارو خوبم نکرد رفتم روان درمانی یه جور افزایش تمرکز برای غلبه بر حالات پانیک بود با کمک برن ...

شما از نظر روحی مشکل نداشتین 

سلام منم درگیرشم چندماهه دکترهم نرفتم ولی علایمش روهمه دارم.مثلا بعدزلزله تاچندوقت غروب که میشد حس میکردم الان پنجره بزرگ پذیرایی منفجرمیشه وتموم دیوارافرومیریزه صداها روهم کامل میشنیدم

پانیک من مثلا از درو دیوارم میترسیدم حس میکردم دارم دیونه میشم بدنم از داخل تکون میخورد 

من هميشه ترس داشتم ولي نه از دروديوار از تاريكي ارتفاع اب از دس دادن وقعيت شغلي از دس دادن همسرم طلاق

2706