2737
2734
عنوان

وابستگیه شوشو ب دوست

240 بازدید | 17 پست

همه بحثامون سر یاد دادنای دوستاش پیش میاد. خیلی ب دوستاش وابستس. چیکار کنم وابستگیش کم بشه. تا الان چند بار دعوا راه انداختم ولی باز این دوستاشو از در بیرون کنی از پنجره میان تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ب عنوان ی آقا من خودم زمانی وابستگیم ب دوستام کم میشه ک ی بی معرفتی چیزی ازشون ببینم!

یه بار تلگرامشو چک کردم دیدم وای چقد دعواهای ما رو این دوستاش شرو کردن. بهش گفته بودن زنت غلط کرده رو نده و....

2738
عزیزم بگو شوهر . بگو همسر . اصن بگو عشقم . ولی نگو شوشو . یاد شاشو می افتم 😫

👌👌👌👌👌

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
یه بار تلگرامشو چک کردم دیدم وای چقد دعواهای ما رو این دوستاش شرو کردن. بهش گفته بودن زنت غلط کرده ر ...

چ بیشعور تشریف دارن دوستاشون!

باید ی جوری ب این درک برسن ک موقع مشکلات اکثرشون خبری ازشون نمیشه!

آقا هستم!
متاهل اند یا مجرد؟

متاهلن. همسن هستن ولی ما دوران نامزدییم اونا ۱۰سال ازدواج کردن. خیلی زود ازدواج کردن.

جالبه خیلیم بی غیرتن. زن طرف توی جم گیر میده ک بیا بریم شمال با زنت

یه بار تلگرامشو چک کردم دیدم وای چقد دعواهای ما رو این دوستاش شرو کردن. بهش گفته بودن زنت غلط کرده ر ...

اونا شروع نکردن. مشکل همسرته که براشون تعریف میکنه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
چ بیشعور تشریف دارن دوستاشون! باید ی جوری ب این درک برسن ک موقع مشکلات اکثرشون خبری ازشون نمیشه!

سر اینکارشون من کوتاه نیومدم رفتیم مشاوره با خانوادش صحبت کردم ک رفت و آمد با اون دوستشو ب هیچ عنوان نمیپذیرم. خواست با فامیل رفت و آمد کنیم. فعلا حدودی قبول کرده ولی تا ناراحتی پیش میاد میگه با بقیه دوستام رفت و آمد کنیم. حالا خوبه اونقد سرش شلوغه وقت نداره

اونا شروع نکردن. مشکل همسرته که براشون تعریف میکنه

اونقد ک زرنگن از زیر زبون میکشن بیشتر از من بهش زنگ میزنن کجایی بریم اینور بریم اونور. باورت میشه هر وقت پیشمه اینا صد بار زنگ میزنن ک بکشوننش اون سمت. یه بارم منو پیچوند گفت برم خونه برم مامان دست تنهاس منم گفتم حتما برو بعد تلگرامش ب دوستش زده بود تا یهرب دیگه اونجام. سر اینم باز پوستشو کندم 😁

سر اینکارشون من کوتاه نیومدم رفتیم مشاوره با خانوادش صحبت کردم ک رفت و آمد با اون دوستشو ب هیچ عنوان ...

ببخشید ک اینجوری حرف میزنم

ولی دوستاشون انگل هستن

من خودم مخالف قطع رابطه با دوستام در آینده هستم

ولی خب نمیشه هم ک با بعضی از هرزه ها رفتو آمد داش

وقتی دوستشون این اجازه رو ب خودش میده ک همچین توهینی ب شما بکنه

باید تا ته همچین رفیقایی رو خوند

بهترین کار اینه ک اگه خودتون شناختی رو دوستاشون دارین 

اونیاش ک هیچ قیدو بندی برای خودشون قایل نمیشنو از زندگیشون حذف کنید

ب هر حال نمیشه ک ادم کلا با دوستاش در ارتباط نباشه

چن مورد باید باشه!

البته این مشکلات بیشتر مال یکی دو سال بعد از شروع زندگیه

تا سال اول خودشونو میگیرن

رفتو آمد نمیکنن

باز دوباره رفتو آمدشون شروع میشه

بچه بیاد تو رندگیتون و بزرگتر بشن این چیزا خودبخود کمتر میشه!

آقا هستم!
2706