2733
2739
عنوان

برای سحری چه غذایی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 67 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
تهدید کرده دوهفته امتحاناتش روزه نمی شه من هم بهش گفتم می خوای بگیر می خوای نگیر تکلیفی هست که رو ...

عزیزم 😍خوشبحالش ک شما مادرشی مادر من ک نمیزاشت روزه بگیرم بابام صبح به صبح به زور بهم اب میداد ک روزه نگیرم چون ضعیف بودم الان 19سالمه 2ساله روزه میگیرم اما تمام زمستون رو روزه قرض میگیرم سخته😣😔

شوهر منم نمیتونه بگیره.کارش خیلی سخته.ولی میگه بیدارم کن از سحری بخورم.بس که شکموعه.از من بیشتر میخو ...

شوهر منم یه بار گفت بیدارم کن بیدار نکردم گفتم خیلی کم چاقی یه وعده هم بیشتر بخور چاقتر شی خخخخ

2740
شوهر منم یه بار گفت بیدارم کن بیدار نکردم گفتم خیلی کم چاقی یه وعده هم بیشتر بخور چاقتر شی خخخخ

😆😆😆

منم میگم.ولی دیگه اثر نداره این حرفها بهش.کل بدنش فکرکنم معده س.هرچقدر میخوره باز گشنه س 😒

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
عزیزم 😍خوشبحالش ک شما مادرشی مادر من ک نمیزاشت روزه بگیرم بابام صبح به صبح به زور بهم اب میداد ک رو ...

چه خوب که روزه های قضا تون رو می گیرید

من ۶ ماه روزه ی قضا دارم

به خاطر بارداری وشیردهی دوتا بچه هام😶

قورمه سبزی،دختر گلتم بیدار کن.

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ
دقیقا منم گفتم تا دخترم یه سالش نشه من هیچ جا نمیرم اما مورد قبول واقع نشد

میدونی قسمت بدش اونجاست هرکی تو جمع یه چیز تجویز میکنه اعصاب آدم داغون میشه... حالا برادرشوهر وخواهرشوهرم دعوت کنم نمیرم دیگه 

گناه داره بچه  هنوز خیلی کوچیک هست شیرتون کم نمی شه؟

نه خداروشکر هنوز روزه های بارداری و شیردهی اون دوتا بچه گردنم گفتم برا این امتحانی بگیرم دیدم نه خداروشکر شیرم کم نشد چون از افطار تا سحر در حال خوردنم تازه وزنم اضافه کردم 😕😕😕😕😕😕

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2706