2737
2739
عنوان

برای سحری چه غذایی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماکارانی تنها هم هستم شوهرم نمیگیره😳

شوهر منم نمیتونه بگیره.کارش خیلی سخته.ولی میگه بیدارم کن از سحری بخورم.بس که شکموعه.از من بیشتر میخوره .نماز میخونه میخابه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2728

من قرمه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740
مننم امشب خونه مادرشوهردعوت بودیم دخترم۹ماهشه تا جمع دید گریه کرد دیگه شامو دادن ما اومدیم خونه

همدردیم آخه بدبختی من نميخواستم برم شوهرم اصراریه بیا تنها نمون دختر من 43. روزشه 

من که سحرم خوردم گفتم یوقت خوابم میبره گرسنه میمونم بچه هم شیر بدم دیگه ضعف میکنم 

حالا مگه خوابم میبره یه ساعت دیگه پا میشم چای با زولبیا و بامیه میخورم 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
وای چجوری دلش میره به غذا من اگه سحر بخوابم بلند شم دلم نمیره به غذا

چشم بسته میخوره با خوشحالی..منم مثل شمام.نمیخابم تا سحر.چون بخابم دیگه نمیتونم چیزی بخورم 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
وای دخترتون روزه میگیره 😍  از بخواین برای مامهم دعا کنه دلش پاکه انشالله دعای اون قبول بشه❤ ...

تهدید کرده دوهفته امتحاناتش روزه نمی شه

من هم بهش گفتم می خوای بگیر می خوای نگیر

تکلیفی هست که رو گردن خودت هست گناه وثوابش هم مال خودت هست

حالا نمی دونم چکار قراره بکنه 

میسه بگی خورست لوبیا رو چه جوری درست میکنی ممنون

پیاز و نگینی خرد میکنم میریزم تابه و با یه کم روغن تفتش میدم بعد با زرد چوبه و ادویه خورشتی مخلوط میکنم بعد گوشت هارو میریزم و یه کم دیگه تفت میدم و یه استکان آب میریزم شعله رو کم میکنم تا بپزه نیم پز که شد لوبیا سبز و دو قاشق رب و نمک میریزم و میزارم بپزه ،،کنارشم سیب زمینی سرخ میکنم میزارم. 

2706