2737
2739
عنوان

خانمایی که طبیعی زایمان کردین یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 79 پست

منم میترسم .. با اینکه خیلی مونده ولی از الان دنبال راه چاره ام .. خیلی تحقیق کردم.. طبیعی خیلی بهتره . ولی جرات میخواد😥

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
من اصلا جیغ نزدم همش نفس میکشیدم و قر میدادم سخت بود ولی شدنی بود تازه به بقیه هم یادآوری میکردم ...

خخخخخ خیلی باحالی ..اونوقت تو اون لحظه چجوری قر میدادی

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم میگن کسایی ک قارچ دارن ودرمانشوجدی نمیگیرن بیشتراینطورمیشن الله واعلم

زایمان جفت راحته و اصولا با دست انجام میشه.به شایعات گوش ندیدن باعث میشه خودتون الکی نگران بشین

2731
منم میترسم .. با اینکه خیلی مونده ولی از الان دنبال راه چاره ام .. خیلی تحقیق کردم.. طبیعی خیلی بهتر ...

ولی ب سبک شدن بعدش مبارزه منم طبیعی روقبول نداشتم ولی الان ک میبینم ارزششوداشت

دلبندم بندبندوجودت رابه خدایی بسپارکه بیشتر از من هوایت رادارد
2738
استارترجان اولاان شاالله زایمان راحتی داشته باشی دوماشنیدن تجربه دیگران فقط استرس وترست روبیشترمیکن ...

ممنون از راهنماییت عزیزم چشم حتما دعا میکنم🌸

ورزش حین بارداری خیلی مهمه .و اینکه چقدر قدرت ذهن داشته باشی من خودم شکمم جلو دهنم بود روزی 8 ساعت س ...

عزیزم من موقع معاینه خیلی درد دارم ایا طبیعیه؟یا چون زود رفته بودم ؟اخه اصلا هم باز نشده بودم همون دوبار

2706