2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاشونو تاقبل پیش دبستانی نفرستادن مهد؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط دو روز خودش میگه اونموقع دوری از شما برام فاجعه بود وخیلی میترسیدم.ولی زمان پیش دبستانی دلم بزر ...

پیش دبستانیشو مهدمیرفت یامدرسه؟؟حوصلش توخونه سرنمیرفت چطوری سرگرمش میکردی

فقط دو روز خودش میگه اونموقع دوری از شما برام فاجعه بود وخیلی میترسیدم.ولی زمان پیش دبستانی دلم بزر ...

واقعا الان تجربه یه پسر 16ساله خیلی به درد میخوره😐😑

استارتر بچش 3سالشه

شما داری از 13سال قبل براش میگی

13سال پیش، با الان خیلی فرق داره

2731
برو یک ساعت بشین مهد بازی کردن بچه ها رو ببین ، ببین چقد شادن چقد شنگولن، سرود می خونن می ریزن می پ ...

بله حتما باید همینکاروکنم بقول شما این طوری دودلم باید از نزدیک برم ببینم ممنون از راهنماییت😘😘😘

پیش دبستانیشو مهدمیرفت یامدرسه؟؟حوصلش توخونه سرنمیرفت چطوری سرگرمش میکردی

یه قسمتی از مدرسه یه کلاس بزرگ بود که شبیه مهد بود صندلی داشت و تاب و سرسره...

نقاشی میکشیدن و شعرو... 

من از وقتی پسرم عقلش رسید باهم دوست بودیم...

براش اسباب بازی فکری میخریدم چون خودش دوست داشت ساعتها باهم بازی میکردیم

بعدم پارک و دوچرخه سواری...

یه ساعت آخرشبم قلقلک بازی و رختخواب و کتاب داستان...

من معتقدم که وقتی بچه به دنیا میاریم. باید تمام وقت بهش برسیم هیچ چیزی مهم تر از بچه نیست

البته اینم بگم نتیجه زحماتم رو گرفتم 

پسرم بی نهایت خوش اخلاق و صبورِ😉

امیدی هست...چون خدایی هست
بله حتما باید همینکاروکنم بقول شما این طوری دودلم باید از نزدیک برم ببینم ممنون از راهنماییت😘😘😘

بچه شما دقیقا چند سالشه؟

دختر من 25 ماهس

خیلی شاده ها فقط با هم سناش نمی تونه ارتباط برقرار کنه، چطور بگم همبازی خوبی نمیشه

با پسر عموش میخواد بازی کنه.بیچاره به هرچی دست میزنه میره از دستش می گیره من من میکنه. خودخواهه خیلی

فکر کنم بره مهد این عادتش از سرش میره

من میخوام از سال آینده بذارمش مهد

3و نیم سالگی

از الان هم از همه می پرسم کجا خوبه،شرایطش چیه، تجربه ها خیلی به درد آدم میخوره

دختر داییم دخترشو 3،4ماهی هست میذاره مهد. 4سالشه فوق العاده بدغذا بود. میگه از مهد که رسید خونه باید غذا حاضر باشه می شینه مثل کرگدن😂😂😂میخوره 

واقعا الان تجربه یه پسر 16ساله خیلی به درد میخوره😐😑 استارتر بچش 3سالشه شما داری از 13سال قبل ...

بچه های سه ساله همیشه سه ساله هستن...پسر منم تک فرزند بودن و وابسته به من و همون موقع هم دقیقا یک عده همین نظرات الان رو داشتن..

اتفاقا خاطره پسرم رو گفتم که دیدگاه یه بچه که الان بزرگ شده رو هم بدونید

2738
بچه شما دقیقا چند سالشه؟ دختر من 25 ماهس خیلی شاده ها فقط با هم سناش نمی تونه ارتباط برقرار کنه ...

پسرمن چندروزدیگه تولد سه سالگی بااینکه تاخالا مهدنرفته روابط اجتماعی قوی داره فوق العاده باهوش وزبون بازه وخیلی سریع با اطرافیان گرم میگیره خجالتی واینا نیست اما سراسباب بازی واینا با پسرخالش دعوامیکنه وحاضرنیست بده بهشون 

فقط یه نکته هست که دلم میخواد اینو همه مامانا بدونن

چون من خودم خیلی غصه این چیزا رو خوردم

اینکه پسرم نتونه ارتباط برقرار کنه

وابسته بمونه 

بد غذا بشه

دوست پیدا نکنه 

و هزارتا فکر دیگه...

زمان همه چیزو حل میکنه 

به خدا غصه الکی نخورید

الان خانومی میگن که دختر بیست و پنج ماه  نمیتونه ارتباط برقرار کنه 

با تجربه الانم برام خنده داره این موضوع ...

آخه یه دختر فندق کوچولو چه ارتباطی برقرار کنه...

خودمم این غصه ها رو خوردم ولی دیدم زمان همه چیزو حل کرده

بچه های سه ساله همیشه سه ساله هستن...پسر منم تک فرزند بودن و وابسته به من و همون موقع هم دقیقا یک عد ...

بله اینکه شما میگید این هم یک طرف قضیه ست،اینکه بچه به حمایت مادر نیاز داره،به محبت مادر نیاز داره.

که به نظر من همین موضوع جزو معایب مهد محسوب میشه.

اما خب

روزی 3،4ساعت به جایی برنمیخوره

بعدازظهر تا شب پیش مادره دیگه

بازم نمی دونم

باید امتحان کنم

نظر خود بچه خیلی مهمه

من خودم مهدکودک میرفتم.بچه خودمم زمانش  میفرستم..ولی خیلیا هم نرفتن راضین.تو مهد ادم اجتماعی شدن رو یادمیگیره و با دوستاش بازی میکنه ولی ی بدی که داره فحش هم یادمیگیره

ما زنده برآنیم که آرام نگیریم.موجیم که آسودگی ما عدم ماست

من پسرم را به خواست خودش فرستادم ولی اینقدر گریه کرد که خدا میدونه براش سرویس گرفته بودم گفت با هیچکس نمیرم خونه تا مامانم بیاد دنبالم خلاصه فیلممون کرده بود حسابی😂😂😂

بعد از اونم دیگه نفرستادمش