2737
2734
عنوان

چه مولتی ویتامینی میدید ب نی نیاتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12562 بازدید | 48 پست
خواهر شوهرم تو بهداشته اصلا مشکلی نیست و اینکه شیر خودش ویتامین داره هیچ ربطی نداره دکترا از رو علم ...

راستی دخترت چند وقتشه 5 سی سی میدی؟ پسر من 20 ماهشه منم باید 5 سی سی بدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم.منم بخرم ببینم تاثیری رو اشتهاش میذاره...یعنی دیگه دارم دیوونه میشه بخدا

ایشالا نتیجه میگیری من تو تابش میزارمو کارتن مورد علاقه شو میزارم بهتر شده بهش میدم. سعی کن هر روز بهش تخم مرغ با کره بدی مرغ آب پز رانش بذار جلوش نودل هم بهش بده برنجم بذار جلوش 

2728
ایشالا نتیجه میگیری من تو تابش میزارمو کارتن مورد علاقه شو میزارم بهتر شده بهش میدم. سعی کن هر روز ب ...

من با بازی و سرگرم کردن باید غذا بدم بهش آرزومه یه بار مثل بچه های دیگه بشینه یجا درست غذاشو بخوره

2740
فعلا که زوده براش ولی اگه بچه تو خانواده دارین ببرش پیشش یا محیطهای شلوغ اونجا میخوره

متاسفانه بچه دور و برمون نیست زیاد بچم خیلی تنهاس

اره جاهای شلوغ مثل پارک خوب میخوره اما نمیشه ک هرروز ناهار و شامشو تو پارک بخوره...

متاسفانه بچه دور و برمون نیست زیاد بچم خیلی تنهاس اره جاهای شلوغ مثل پارک خوب میخوره اما نمیشه ک هر ...

منم شاید دو هفته یه بار پارک ببرم یا رستوران 3ماه با دو ماه ولی هر روز واسش بره ناقلا میزارم خوشش میاد روی تابش

فردا خودتو ناراحت نکن بخدا من تا دو ماه پیش گریه میکردم الانم شاید در وعده 6لقمه بخوره تنها کمک من ک ...

منم زیاد گریه میکردم قبلا اما الان دیگه خودمو زدم ب بیخیالی چاره چیه؟ خودشون بزرگ میشن خوب میشن ان شاالله...

2706