2737
2734

سلام شب همه بخير طاعات و عباداتتونم قبول باشه

خانما من پسرم هفت ماه و پونزده روزشه توي شهر غريب زندگي ميكنم و تقريبا كل روزم هم تنهام كسي نيست بهم راهنمايي بده چندتا سوال دارم

اول اينكه وزن پسرم الان نه و هشتصده برا واكسن شش وزنش نه بود روتد اضافه وزنش خيلي كم شده از وقتي غذا بهش ميدم حالا تو ايم يه ماهو نيم وزنش خوب اضافه شده يا نه؟ 

وقتي ميگيم هفت ماهو پونزده روز يعني رفته تو هشت ماه؟

ميشه لطفا علايم حساسيت به پروتيين گاوي رو بگين؟

ميشع لطفا علايم گوش درد تو نوزادو بگين ؟ شبا فقط دردشون زياده يا طول روزهم گريشون شديده؟

پسرم الان دندون پنجمشو داره درمياره از بالاس دست به گوشش ميزنه و تو خواب شبش هم ناله ميكنه وباگريه بيدار ميشه به نظرتون از دندونه يا گوش درد داره؟

شيرخوردنشون تو اين سن چندساعت به چندساعت بايد باشع؟ احساس ميكنم اشتهاش كلا كم شده چه غذا چه شير، 

هفت ماه و پونزده روز .یعنی پونزده روزه که هفت ماه رو تموم کرده .و پونزده روز دیگه هشت ماه رو تموم میکنه ..از این به بعد کمی روند وزن گیری بچه کمتر میشه ..شاید ماهی نیم کیلو یا کمی بیشتر و کمتر اضافه کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روند وزن گيرى بچه ها از اين ماهها كمتر مى شه 

ضمنا وزنش نسبت به سنش خوبه 

گوش درد حتما همراه با عفونته و عفونت منجر به تب مى شه اگه تب نداره گوشش سالمه 

فقط بگو ببينم خوابيده بهش شير مى دى ؟؟

۸۰۰گرم اضافه وزن بد نیست خوبه

بله هشت ماهشه

اینا علایم درد گوشه باید ببری دکتر گوش ربطی به دندون نداره تو روز زیاد گریه نمیکنه چون حواسش پرت بازی میشه.

شیر خوردنش بستگی به اشتها و غذا خوردنش داره.

2738
۸۰۰گرم اضافه وزن بد نیست خوبه بله هشت ماهشه اینا علایم درد گوشه باید ببری دکتر گوش ربطی به دندون ن ...

معلومه هيچ وقت تجربه گوش درد نداشتى شكر خدا

درد گوش امان ادم بزرگ مى بره چه برسه به بچه 

محال بچه درد گوش داشته باشه و با بازى يادش بره 

شیر گاو مگه میدی بهش که میگی به پروتین حساس تا یک سالگی شیر گاو ممنوع

نه بهش نميدم اما ميخوام براش فرني و شيربرنج درست كنم گفتم از اين شيرپاكتيا استفاده كنم اخه ديگه شير انقدر ندارم كه بدوشم 

ببین عزیزم کلا دندون دراوردن سخته براهمین اشتهاشون کم میشه و کمبود وزن پیدا میکنن 

و گوش درد بچه منم هشت ماهشه همش گوش چپش میگرف وخیلی گریه میکرد دندونم تاحالا درنیورده پیش دکتر ک بردمش گوشش معاینه کرد گفت عفونت داره ولی گوش درد میتونه برا دندون دراوردنم باشه

نه بهش نميدم اما ميخوام براش فرني و شيربرنج درست كنم گفتم از اين شيرپاكتيا استفاده كنم اخه ديگه شير ...

برای فرتی نصف لیوان اشکال نداره من دو هفته است بهش میدم ولی باید بزاری یک دقیقه شیر بجوشه .

2706