2737
2739
عنوان

مادراي باتجربه به كمكتون نياز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 93 بازدید | 31 پست
روند وزن گيرى بچه ها از اين ماهها كمتر مى شه  ضمنا وزنش نسبت به سنش خوبه  گوش درد حتما ه ...

نه تب كه نداره فقط سرش خيلي گرمه 

هم نشسته شير ميدم هم خوابيده ولي خوابيده فقط يكي دوبار طول شب از يه سينم اما دستش به دو گوششه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم کلا دندون دراوردن سخته براهمین اشتهاشون کم میشه و کمبود وزن پیدا میکنن  و گوش درد ب ...

اخي عزيزم، بچتون خواب شبش تغييز كرده بود؟ روز و شب گريه ميكرد؟

2731
قدش ٤٨وزنش ٢٩٠٠من مسموميت بارداري گرفتم رشد بچم متوقف شده بود

بچه باید تا اخر پنج ماهگی وزنش دو برابر وزن تولد بشه قدشم در ماه ۲/۵ سانت رشد کنه وزن بچه شما خوب نگران نباش بعد شش ماهگی ماهی ۰/۵ کیلو تا ۷۰۰گرم

2740
معلومه هيچ وقت تجربه گوش درد نداشتى شكر خدا درد گوش امان ادم بزرگ مى بره چه برسه به بچه  محال ...

شاید ریشه دندون به گوشش فشار بیاره اما ممکن از عفونت هم باشه پس بهتر گوشش معاینه بشه به قول شما درد گوش خیلی سخته بهتر پیشگیری کنه

[QUOTE=59637279]اخي عزيزم، بچتون خواب شبش تغييز كرده بود؟ روز و شب گريه ميكرد؟[/QUOهمش ناارومی میکرد ...

والا امروز پسرم اينجوري بود اما تا ميبردمش بيرون خونه اروم ميشد اگه گوش درد باشه بااين چيزا اروم ميشن؟