2733
2734
عنوان

وای منم شک کردم به شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا من شک نمی کنم... حتما چون مطمئنم که این مسائل چقدر فاصله داره از همسرم . اگر شک داری به فکر چاره ...

هیچی از هیچکس بعید نیست خواهر جون مطمئنم و اینکه من کلا بد بینم

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2728
وا سرخوشه شک میکنی بی حال باشه شک میکنید فازتون چیه🤦‍♀️🤦‍♀️

بابا یکی میگه بی انرژی و خواب زیاد یکی دیگه میگه سرخوشی یکی میگه زود انزالی،یکی دیگه میگه دیر انزالی🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچی از هیچکس بعید نیست خواهر جون مطمئنم و اینکه من کلا بد بینم

نمیخواستم ناراحتت کنم عزیز دلم . اگر خواهرمم بودی همینو بهت میگفتم. بدبینی رو درمانش کن . نذار زندگیت رو داغون کنه . الان میشه از این مساله و شک اعتیاد, راحت با دوتا حرف خنده دار گذشت ..ولی بدبینی رو جدی بگیر.

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 

چه می‌دونم امروز خیلی از اعتیاد شنیدم ماه عسل هم که مهر تایید زد تاپیک زیاد دیدم امروز اینجا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
عزيزم اگرم شد بايد شجاع باشي كمكش كني من شوهرمو از شيشه نجات دادم الانم شكر زندگي خوبي دارم نه كه بش ...

واقعا دمت گرم خطر ناک نمیشن شیشه میکشن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا ميشن بايد صبر كني حتي كلي هم كتك خوردم خانوادمم نزاشتم بفهمن اصلا ولي درست شد يه جايي  شكر ميكنم كه زندگيمو ول نكردم جنگيدم درسته خيلي بد لحتي فحش تهمت توهين كتك و همه اينارو تحمل كردم ولي ارزش داشت شكر خدام الان حامله أم هيچي برام كم نميزاره ميپرسته منو