2733
2739
عنوان

وای منم شک کردم به شوهر

371 بازدید | 25 پست

از بس امروز تاپیک اعتیاد و برنامه ماه عسل هم اعتیاد بود دیدم  شک کردم وای خدا نصیب نکنه 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

نتیجه اخلاقی : تا آخر عمر سینگل بمانید 

رفتار مشکوک دیدی ازش؟

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم سر سفره ناله کردم من طاااااااااقت همچین زندگیایی رو ندارم ، خدااااااااااایا خودمو سپردم به خودت مامانم طفلکی روضه منو گوش میداد 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2738

چرا من شک نمی کنم... حتما چون مطمئنم که این مسائل چقدر فاصله داره از همسرم . اگر شک داری به فکر چاره باش چون حتما چیزی هست . اگر هم تحت تاثیری که با روانشناس صحبت کن . شک الکی نشونه ی خوبی نیست و میتونه برات دردسر ساز شه.

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
نتیجه اخلاقی : تا آخر عمر سینگل بمانید  رفتار مشکوک دیدی ازش؟

نه دیدم اومده خیلی هر و کر می‌کنه میگم  وا چشه

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
شوهرم از سر کار اومد دیدم خیلی سرخوشه شک کردم نکنه چیزی میخوره قرصی چیزی؟

اگر بیحال بود و چشماش قرمز و خسته میگفتی نکنه گیرش نیومده بکشه 

بیخیال بنده خدا بهش تهمت نزن 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
نه دیدم اومده خیلی هر و کر می‌کنه میگم  وا چشه

واااااای از دست تو دختر

یه بارم خوشحال باشه تو میخوای ناراحتش کنی؟  

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 
2706