2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شکرخدا که هم خانواده خوبی دارم و هم خانواده ی شوهر خوبی دارم و اصلا عذاب نمیکشم.😆😆😆😆جای خالی این کامنت به چشم میخوره

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
2738

من با هردو گزینه خیلی خوبم ولی ته دلم میخوام سر به تن هیچ کدومشون نباشه چون خیلی بی معرفتن مامان خودم که میدونه من حامله ام سالی یه بار بهم زنگ نمیزنه خونش سه تا کوچه با ما فرق داره ولی دریغ از یه لقمه غذا واسه من که از بوی غذا بدم میاد میخواستم برم سونو بچه اولم رو هیچ کس نبود نگه داره به خدا سگ به اینا شرف داره و معرفتش بیشتره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

منم از خانوادا شوهر در عذاب بودم البته تا 5سال قبل ...گذاشتمشون کنارررر و تمااام.

البته عید با همسر عید دیدنی میرم ولی نه تلفن میزنم نه دعوت میکنم نه خونه مادرشوهر الکی میرم تلفن بزنه میرم فقط

من با هردو گزینه خیلی خوبم ولی ته دلم میخوام سر به تن هیچ کدومشون نباشه چون خیلی بی معرفتن مامان خود ...

من مادرم فوت شده مادرشوهرم نزدیکمه ،واسم یه بارم غذا درست نکرده بیاره یا بگه بیا بخور 😕از عید تاحالا خونم نیومدن !شوهرمم کم میره خونشون حرصش سره من خالی میکنه !منم ب شوهرم هیچی نمیگم که حداقل اون فکرش درگیر نشه 

2706