2733
2734
به خدا انقدر تو عذابم. از روز اول ماه رمضون التماس میکنم وقت افطار بیا خونه من تنهام اصلا اهمیت نمید ...

منم الان همین وضعو دارم ... ولی چون تو شهر جداگونه ایم اینجا تو یه خونه ایم ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
خوش بحالتون که شوهرتون با این وضع کنار میاد 

خودش هم سالی یک بار میاد خونه مامانم 

خونه برادرهامم دعوت کنن فقط میاد 

در واقع رفتارما توافقی هست 

من برام اهمیت نداره که نیاد خونه مامانم 

منم نمیرم الکی خونه مادرش 7ماه یک بار زنگ بزنه میرم

رااحت ترم این طوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره سر برادرش.  بهم میگه بزار برو طلاقتم نمیدم فقط بیرونم میکرد منم میرفتم ولی اینبار نرفتم دار ...

خوب داره تندددد میره

به تظر من از مشاور کمک بگیر 

واقعا چه جالبه که همسرش رو که شریک زندکی و اولویت اول هر کس همسرشه خانواده درجه دومه 

اینو ایشون باید بفهمه

2728
خوب داره تندددد میره به تظر من از مشاور کمک بگیر  واقعا چه جالبه که همسرش رو که شریک زندکی و ...

نمیاد پیش مشاور. این برادرش خیلی دخالت داره. خستم کرده. خانوادگی اینجوری هستن هر کسی میاد تو خانوادشون باید قید خانواده خودشو بزنه ولی با خانواده اینا طوری صمیمی بشه که کلید خودشونم بدن به هم. ولی من دوس ندارم اینجوری

خداوندا قرارم باش و یارم باش جهان تاریکی محض است میترسم کنارم باش
2738
چون از اذیتای مادرش و خانوادش به ستوه اومدم و گفتم من دیگه نمیام ... اونم اینطوری قهر کرده ...

خدا نگذره از این آدما. شوهر من که به من میگه نمیتونی بگی نمیام باید بیای و منو پیش خانواده خودم نمیبره میگه من مردم و قانون حق رو به من داده

من خانواده شوهرم بد نیستن ولی باباش شوهرمو فقط پول میبینه       

هروقت پول بده بهشون برسه ماروتحویل میگرن اگه ندیم  بدتراز ما تو کره زمین نیست

شوهرم میگه خانواده تورو بیشتر دوست دارم چون آدمو به خاطر خودش میخوان واحترام میذارن  

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
حق با شماست 100درصد  باید یه کاری کنی  حل بشه

اصلاً حل نمیشه نزدیک دو ساله دارم میجنگم ولی بی فایدست. حتی جاری هامم اینجوری هستن. قید خانوادشونو زدن البته اونا میگن ما پاگیر بچه شدیم. اینا خیلی به هم وابسته هستن. به خاطر هم زندگیشونو خراب میکنن

اصلاً حل نمیشه نزدیک دو ساله دارم میجنگم ولی بی فایدست. حتی جاری هامم اینجوری هستن. قید خانوادشونو ز ...

اوه اوه 2سااااله 

بچه نداری؟؟خوب به نظر من خودت مشاوره برو 

و انگار ادامه زندگی با همچین ادمی به صلاح نیست 

اوه اوه 2سااااله  بچه نداری؟؟خوب به نظر من خودت مشاوره برو  و انگار ادامه زندگی با همچین ...

نه ندارم.رفتم میگه جدا شو

نه ندارم.رفتم میگه جدا شو

اره منم به نظرم جدا شو 

میدونی چرا 

چون این ادم حالا کوتاه بیای دیگه تا آخر عمرت باید اسیرش باشی نه همسرش 

معلومه که خیلی کله شَقه 

و دیکتاتوررررر 

تا بچه نداری ولش کن 

اره منم به نظرم جدا شو  میدونی چرا  چون این ادم حالا کوتاه بیای دیگه تا آخر عمرت باید اس ...

آره گفت قید خواهرتو بزن زدم بعد شد برادرم بعد گفت پدرومادرت😔😔. هر چی تو خونه میشه در جا میره به برادرش فضولی میکنه.اونم تهدیدم میکنه که مهریتمیدم.انقدرشوهرم بچس که هر چی میشه زنگ میزنه به خانوادم چوقولی میکنه و میگه بیاییببریدش نمیخوامش