2737
2734
عنوان

مامانا عذاب وجدان دارم پشیمونم مثل چی...

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 73 پست
بنظرتون اگ برم بشورم بگم خوب شده دوباره این سه ماه باقی مانده رو بدم.. بعدا بخوام بگیرمش نمیگ دروغ ...

نه دیگه نده. نمیخوای که بچه رو زجر بدی. 

شبا وقتی خوابه میتونی بدی ولی خب بعدش باید اونم بگیری. من کلا گرفتمش. دو شب بیدار شد گریه کرد سرگرمش کردم دیگه تموم شد

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باید دو سال کامل شیر بدین. البته بچه ها آخریا بیشتر گیر میدن به سینه مادر ولی بیشتر جنبه عاطفی داره ...

منم بیشتر به همین خاطر روز ب روز وابسته تر می شد

جدیدا دائمی بود دیگ

من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا
کلی گریه کردم براش.. نمیدونه چقدر وابسته اش بود و بوسش میکرد شبا بش بدم؟

منم خیلی عذاب وجدان گرفتم ولی زود تموم میشه نگران نباش

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2738

عزیزم جی جی اوخ شده😍😍😀

من پسرم رو یک سال وهشت ماه از شیر گرفتم

چون مجبور بودم خیلی لاغر شده بودم ضعف اعصاب گرفته بودم ودیگه طاقت نداشتم 

پسرم هم مدام شیر می خواست 

یک هفته شیر روزش رو قطع کردم وشبها تو خواب که درخواست می کرد بهش می دادم بعد هم شبها آب می گذاشتم بالا سرش هروقت درخواست شیر داشت بهش آب می دادم

سختی و گریه ونق نق داشت اما گذشت

مرسی بچها از همتون

کلی دلم آروم گرف گفتین وقتشه..

شبا چند روز میدم تا یکم خالی از شیر هم بشم شبا هم راحت بخوابه

مامانم کلی دعوام کرد ک چرا زود گرفتی گناه داره

من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا
2706