2733
2739
عنوان

هفته ی هفتم و ساک حاملگی+باردارا بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 55 پست
صداشو بشنوم آروم میشم

عزیزم الان صدا نداره

با چی میخوای آروم شی

نمیدونم اگه به همسرم این رازو بگم ناراحت میشه یا خوشحال؟! ولی تازه وقتی عاشقش شدم که فهمیدم پدر بچم شده،الهی فدای جفتتون بشم فرشته های بی بال من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر من خیلی خوب بود گفت لازم نیست واژینال بیای همون حدود ۸ هفته بیا واسه قلب بعضی دکترا سریع تخت ...

نه همه چیم خوبه نمیدونم والا

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2731
نگفت تشکیل شده یانه

نه حرفی نزد گفت خوبه.به منشیش گفت ساک داخل رحمی دیده شد

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

ساک حاملگی

نه همه چیم خوبه نمیدونم والا

چی بگم من خیلی هول بودم

یعنی وحشتناک ولی نزدیکه ۸ هفته رفتم صداشم شنیدم خداروشکر

دوستم یه هفته زود رفت ولی صداشو نشنید

نمیدونم اگه به همسرم این رازو بگم ناراحت میشه یا خوشحال؟! ولی تازه وقتی عاشقش شدم که فهمیدم پدر بچم شده،الهی فدای جفتتون بشم فرشته های بی بال من

وای یعنی عین من

دکتر گفت خوله

گفتم قلب داره؟ گفت اره یه چیزایی دیده میشه. همین😐

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2740

خداروشکر 

برای من دعا کنید من مشکلاتم خیلی امیدم به این بچس

نی نی عزیزمو یه صلوات مهمون کن تا سالم به دنیا بیاد😘
وای یعنی عین من دکتر گفت خوله  گفتم قلب داره؟ گفت اره یه چیزایی دیده میشه. همین😐

ایشالله که خیال همه مون راحت بشه

خداروشکر  برای من دعا کنید من مشکلاتم خیلی امیدم به این بچس

حتما گلم توهم برای من دعا کن

2706