2410
2553

بچه ها من بخاطر تهوع شدید که شبا نمیذاره بخابم امروز رفتم پیش دکترم تو مطب سونو واژینال انجام داد برام بعد به منشیش گفت ساک حاملگی دیده شد حرفی ازقلب نزد باید نگران باشم؟الان ۶ هفته و دو روزمه و گفت ده روز دیگه بیا

راستی برای تهوع بمن پرومتازین و متوکلوپرامید و B6 داد شما استفاده کردین؟؟

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

نگران نباش 

زود رفتی نمون ۸ هفته باید میرفتی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
نگران نباش  زود رفتی نمون ۸ هفته باید میرفتی

برای تهوعم رفتم خودش سونو کرد

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
من فردا دارم میرم واسه قلب جنین ۶ هفته و ۶ روزم میشه فردا ساک حاملگیت چقدر بود؟

نمیدونم فقط گفتم حاملگیم اوضاعش خوبه گفت آره نگران نباش

نه جاي نگراني نيست همون ده روز ديگه كه بري معلوم ميشه،سن بارداري با تاريخ پريودت درست بود؟

فقط گفت اوضاعت خوبه ده روز دیگه بیا

بچه ها شما دلدرد و خونریزی ندارید؟ من بعد از سونوی واژینال دچار التهاب رحم شدم :((

فعلا که خوبم لکه بینی هم ندارم اصلا

من فردا دارم میرم واسه قلب جنین ۶ هفته و ۶ روزم میشه فردا ساک حاملگیت چقدر بود؟

زود میخوای برصداش شنیده نمیشه فردا

نمیدونم اگه به همسرم این رازو بگم ناراحت میشه یا خوشحال؟! ولی تازه وقتی عاشقش شدم که فهمیدم پدر بچم شده،الهی فدای جفتتون بشم فرشته های بی بال من
2706