2737
2739
عنوان

كيا سنشون بالاي سي ساله وازدواج نكردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9143 بازدید | 71 پست
اصلا وقتي اين سوال رو مي كني يعني ماهيت انسان بودن و ازدواج رو درك نكردي! انگار درباره شي حرف مي زني ...

واسه اینه که تو ایران ازدواج نمیکنن برن پی زندگیشون

همیشه و همیشه با خانواده ارتباط و همبستگی دارن

و خانواده ها تجربه شون در اختیار بچه ها میذارن

خدایا شکرت هزاربار

من با دوستام و همکارام که حرف میزنن

دختر نجیب و قد بلند خوش استیل رو خیلی و خانواده دار رو خیلی پسند میکنن بعدش اگر شاغل باشه چه بهتر و اگر وضع مالیشون خوب باشه که عالی هستش

مرد باید مرد باشه لعنت به هر چی نامرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه اینه که تو ایران ازدواج نمیکنن برن پی زندگیشون همیشه و همیشه با خانواده ارتباط و همبستگی دارن ...

والا تو ني ني سايت كه ثابت شده بجاي در اختيار قرار دادن تجربه بيشتر تو زندگيه هم دخالت مي كنن  نه مادرشوهر دلسوز عروسه نه عروس چشم ديدن خانواده شوهر رو داره و با جاري و برادر شوهر هم سالي يه بار رفت و امد دارن ولي موقع ازدواج كه ميشه همه به خودشون اجازه تصميم گيري ميدن حتي نظرشونو بالاتر از خود عروس و داماد مي دونن. اينا فرهنگ غلطه تا برقرار باشه دودش تو چشم خودمون ميره. الان بريد تو اينستا پيج خارجي ها پرسيدن مگان بهتره يا كيت! اگه ايراني مي خواست جواب بده مي گفت كيت بهتره مگان به پاش نميرسه... ولي جواب اونارو مي خوني كيف مي كني يكي پست گذاشته هر كدوم استايل و سبك خودشونو دارن. اين شب مگان هست اجازه بديد با كسي مقايسه نشه... اين فرهنگ كجا فرهنگي كه ميگه مرد بايد زن نصف سن خودش رو بگيره و دختر بالاي ٣٠ بايد زن پيرمرد شه كجا. مردمي كه نشستن ميگن دختر ايراد گرفت موند سنش رفت بالا كجا! ... از همين الان بايد شروع كرد واسه ساختن اينده بهتر همين دختر خارجيش با طرز فكر ما بايد خودش رو تارك دنيا مي كرد ولي اعتماد بنفسش كه نتيجه فرهنگ درسته رسوندش به اينجا

والا تو ني ني سايت كه ثابت شده بجاي در اختيار قرار دادن تجربه بيشتر تو زندگيه هم دخالت مي كنن   ...

تا این حدم نیست

اونایی که شادن با خانواده همسر و کیف میکنن نمیان تاپیک بزنن

تا یه دعوا میشه میان تاپیک و خودشون میکشن

بعد هم میرن خوب میشن فقط اعصاب مارو خورد میکنن

خدایا شکرت هزاربار
2731
مجردی برا دختر به شرطی سخت نیست که خواهر همسن و یا کوچکتر ازدواج کرده نداشته باشه.... باید تو این شر ...

دقیقا🙂 

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          

من ۳۹ سالم هست و مجردم 

تحصیلاتم فوق لیسانسه سالهاست که دوست دارم ازدواج کنم ولی متاسفانه تا حالا جور نشده موقعیتهای زیادی نداشتم اونهایی ام که بود مناسب نبود 

بابت تجرد و تنهاییم خیلی ناراحتم چون پدر و مادرم فوت کردن و تنها زندگی میکنم یه جورایی افسرده شدم همش دنبال عیب و ایراد توی خودم میگردم عاشق مادر شدن بودم ولی فرصتش رو از دست دادم 

راستش وقتی دخترایی رو میبینم که توی سن و سال مناسب ازدواجهای خوبی میکنن دلم به حال خودم میسوزه همش از خودم میپرسم چرا اینطوری شد؟!

من خواهر کوچکتر از خودم ندارم که ازدواج کرده باشه شرایط من بدتره خواهرزاده م ازدواج میکنه.

دنیای خیلی مزخرفیه من کسانی رو میشناسم که حتی از نظر  اخلاقی مشکل داشتن ولی ازدواجهای خوبی کردن 

به هر حال زندگی تنهایی خیلی سخته

2738

[QUOTE=238714484]من ۳۹ سالم هست و مجردم  تحصیلاتم فوق لیسانسه سالهاست که دوست دارم ازدواج کنم ولی 

خواهر منم ۴۰ سالشه مجرد خودمم۳۳ ساله پدر و مادرم فوت کردن خیلی وضعمون بده فامیل چشمونو دراوردن اینقد اذیت میکنن حرف بارمون میکنن نمیدونم باید چکار کنیم هیچکی با همون حرف نمی زنه از چشم مردم افتادیم