2733
2739

ميخام احساسات واقعيتون را بگيد! خوشحاليد يا ناراحت؟ ! به اونايي كه ازدواج كردن و زندگي خوبي دارن حسادت ميكنيد؟

چي تو دلتون ميگذره؟ هيچ وقت دلتون رابطه با جنس مخالف نميخاد؟ اگه بخاد چكار ميكنيد؟ چرا ازدواج نكرديد اصلا؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مجردم ۲۰ سالمه درسته منم عشق و عاشقی دلم میخاد ولی ب نطرم اونایی ک ازدواج نکردن و ب تحصیلاتشون ادامه دادن و دستشون رفته تو جیبشون خیلی خیلی جلوتر از کسایی ک ازدواج کردن و الان تو سری خوره ی الدنگ مرد خوب کجا بود تو بشه ۳۰ سالت درستم خونده باشی ی ادم حسابی میاد میگرتت ن اینکه بری کلفتی ی غول بیابونیو کنی و مجبور باشی بش سرویس بدی اخه خفت تا کجا بعصی از تاپیکا رو میخونم ز رفتار مردا میخام بیارم بالا همش فش میدن همش خیانت ب نطرم ازدواج تا زمانی ک دستت تو جیب خودت نرفته و ی ادم حسابی نیومده سمتت حماقته وسلام 

مجردم  تیکر رسیدن ب ارزومه....
2731

دوست من ٣٥سالشه 

سنش كم بود خواستگار داشت ازدواج نكرد  

حالا خواستگار نداره 

پسر خالش ميخواست اونو 

خالش چون داداش دوستم دختر اونو نگرفت و دخترش بد بخت شد 

نذاشت پسرش اونو بگيره 

هرچند داداش دوستم دوبار خواستگاري دختر خالش رفت 

جواب رد دادن 

اونم رفت با يكي ديگه از دواج كرد 

بعدا پيغام دادن ما نظرتون مثبت بود داشتيم ناز ميكرديم 😳😳😳

حالا دخترش با معتاد ازدواج كرده بد بخت شده 

و خاله كينه گرفت 

دوست من به پاي پسر خاله نشست 

دو هفته پيش پسر خاله با دختر ٢٠ساله ازدواج كرد 

من ميگم خاك تو سر پسره 

هر كي هم بياد زن داداش هاي حسودش براش ميزنن 

از اون ور هم ميگن ترشيده 

خيلي خانمه 

چرا همش گريه ميكنه 😞😞😞

ميگه خدايا گناه من چيه

تحصيل كرده 

زيبا 

خانواده دار 

نجيب

چون ترك هم هست 

ترك ها ميدونيد خيلي اين چيز ها رو بد ميدونن 

حالا فك ميكنم دختره چه كار كرده 

پسر خالش هم نگرفته 

ديگه نميگن 

از گل پاك تره 😞😞😞 

همچین میگی انگار قراره تا آخر عمر مجرد بمونن . من زیر سی هستم و مجرد صادقانه هیچ وقت از لحاظ جنسی نی ...

مگه میشه نیاز پیدا نکردی؟ یعنی هیچ حسی نداری؟؟؟ منه بیچاره ک مردم تا شوهر کردم از بس ک این حس رو از ۱۳ سالگی داشتمو تحملش کردم تا ۲۸ سالگی ک عقد کردم و یکم بهتر شد ... من با این وجود هر کسی هم ب دلم نمینشست و زود ازدواج نکردم 

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
ازدواج و داشتن بچه یه غریزه طبیعی هست خیلی کم پیدامیشن که این غریزه رو نداشته باشن مسلما اگه خواستگار خوبی داشته باشین ازدواج خیلی خوبه همون طور که مجرد موندن بهتر از ازدواج بد هست

من سی سالمه مجردم از زندگیم هم راضیم ی دنیای قشنگ دارم با خودم اگه ببینم کسی می‌تونه ب قشنگ تر شدن دنیام کمک کنه و با من هم سو هست نوع دیدش ب زندگی ازدواج میکنم ولی اگر همچین کسی پیدا نشه هیچوقت ازدواج نمیکنم ن از ترس حرف مردم چون حرف مردم  پشیزی برام ارزش نداره و نه از ترس تنهایی چون من اصلا دید منفی ب تنهایی ندارم   خلاصه ک این چیزا به دیدگاه ادم ربط داره بعضیا میتونن بعضیا نمیتونن. البته گاهی خیلی دوسدارم کسی باشه تو زندگیم هرکسی اینو‌دوس داره ولی  هرکسی لایق نیست ک ادم زندگیشو باهاش تقسیم کنه  . 

این نظر منه اگر مخالفی و اماده بحث ، متاسفم من اصلا حوصله بحث ندارم پس ریپلای نکن 
2738

خانومای عزیز 😁 شما دلتون شوهر نمیخواد خب نخواد

چرا شوهرای ما رو با بقیه مردا جمع می بندین 😁

بنده خداها کاری ب کار ماها ندارن. من اتفاقاً با اینکه مجردیم خیلی خوش گذروندم همه جوره، ولی از ازدواجم با شوهرم کاملاً راضی ام و خیلی از نظر روانی آروم تر و بهتر از قبل شدم. ازدواج خیلی خوبه. البته با ی مرد خوب.

اینو خواهرانه بهتون میگم، اولویت اولتون در انتخاب شوهر، فقط خودش باشه، شخصیتش، اخلاقش، صداقتش، پاک بودنش، تفاهم داشتنش با شما. بقیه چیزای مالی ب مرور زمان بدست میاد. زیاد سخت نگیرید... 😉

دوستون دارم ❤ با آرزوی خوشبختی برای تک تکتون 😘❤

🍃🌻 عشقای من  یا لایک کنید یا ریپلای 🥀 با تشکر 😻💐
مگه میشه نیاز پیدا نکردی؟ یعنی هیچ حسی نداری؟؟؟ منه بیچاره ک مردم تا شوهر کردم از بس ک این حس رو از ...

دقیقا مثل منی که از ۱۲ ۱۳ سالگی تا الانکه ۲۸ سالمه خیلی تحت فشارم ولی ازدواجم قسمتم نمیشه😢😢😢😢

خدا خیلی در حقم نامردی میکنه منکه دیگه دوسش ندارم

تا ادمی نیومده ک همه جوره اوکی باشه ازدواج چرته من ک طاقت ندارم ی مرد بم توهین کنه دست روم بلند کنه شاید زیادی لوسم ولی وقتی بعصی از رفتارای شوهراتونو تو تاپیک میخونم از اینکه ی زن اینقدر خار باشه عق میزنم ی دور فیلم ملی  رو دیدم دیدم کلا عوص شد 

مجردم  تیکر رسیدن ب ارزومه....

چرا همه فکرمیکنن با ازدواج کردن بدبخت میشن؟؟🤔🤔🤔هوم؟همه میگن مردا جامعه بد شدن یعنی زنای جامعه خوبن؟پاکه پاکن؟مردامون لواط میکننن که بد شدن؟؟؟؟هم زنها بد شدن هم مردها

ولی خوب هم خیلی هست اگه ادم ازدواجش عاقلانه باشه چرابد باشه؟

بهترین نگاه دنیا درست قبل از بوس کردنه"""یه ثانیه قبلش
دقیقا مثل منی که از ۱۲ ۱۳ سالگی تا الانکه ۲۸ سالمه خیلی تحت فشارم ولی ازدواجم قسمتم نمیشه😢😢😢😢 خ ...

بیخود که خدارو دوست نداری ... در عوضش من ک عاشقشم حتی اگر تا آخر عمر مجرد میموندم ... خدا همیشه هر چیزی ک ب صلاح بنده شه انجام میده نه خواست بنده . با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2706