2737
2734
عنوان

آزمون استخدامی اموزش و پرورش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11721 بازدید | 33 پست
درسته  من میکروبیولوژی خوندم ...رشته به این سختی پدرم در اومد با معدل ۱۷ و نیم  یه کد ...

کلا هیچ کاریشون حساب کتاب نداره . برای همین آموزگار ابتدایی آموزشیار نهضت با مدرک دیپلم قدیما میگرفتن الانم همه آموزشیارای نهضت مدرکشون غیر مرتبطه ولی اونا رو جذب میکنن حالا یه ارشد مهندسی یا ارشد میکروبیولوژی نمیتونه !!!! کلا بای بسوزیم و بسازیم حیف شدیم رفت

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بسته به رشتت باید یکسال بری دانشگاه فرهنگیان هزینه هم بدی و دوره ببینی بعد هرجا بگن باید بری مثل ...

سلام ببخشید برای دوره مهارت آموزی خودشون تایین میکنن که کجا بریم یا برای ده سال تدریس مثلا تایین میکنن که بریم شهرستان ملارد ده سال تمام تدریس کنیم یا فقط برای مهارت آموزی یک ساله اس؟؟؟؟؟

من پشیمان شدم چون یکسال بدون حقوق دوره مهارت اموزی داره همراه با هزینه بعد مدرک روخوانی قران باید به ...

ببخشید یه سوال داشتم بعد اینکه توی مصاحبه حضوری قبول بشیم توی همون سال شروع به کار میکنیم؟

2731