2726

میخواستم شرکت کنم که فهمیدم ۲ نفر میخوان😐

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستید محتاجم به دعاتون دوست جونام😍اونایی رو که لایک میکنم یعنی صلواتی رو که خواستن براشون فرستادم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیکنم چون نخوندم فایده نداره هزینه کنم،میخوندم شرکت میکردم

مگه از کی اطلاع داشتید که قراره ازمون بگیرن؟

کاش زودتر خبر میشدم

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

من پشیمان شدم چون یکسال بدون حقوق دوره مهارت اموزی داره همراه با هزینه بعد مدرک روخوانی قران باید بهشون بدی هرجا اونا بگن باید دوره ببینی  بعد ۱۰ سال تعهد خدمت محضری بعد تازه معلوم نیست کجا بندازنت و انتقالی هم نداره منابع عمومی از دبیرستان بیشتر و چرت و پرت تازه فهمیدم 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
من پشیمان شدم چون یکسال بدون حقوق دوره مهارت اموزی داره همراه با هزینه بعد مدرک روخوانی قران باید به ...

اوه اینطوری که زندگیم میره رو هوا 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

تو استانمون ۳ نفر رشته منو میخوان برا ۳ شهرستان هرکدوم یکی که تازه من تو هیچکدومشون زندگی نمیکنم.نمیدونم چیکار کنم.دفعه قبل هم شرکت‌کردم و مسخره.یکی میگفت الان اونا سرکارن و فقط میان ازمون بدن که بشن رسمی .به نطر من که اموزش پرورش  پول کم اوردن اینطوری دارن پول  از مردم جمع میکنن.چند میلیارد جمع میشه با همین ۳۶ تومن و فقط نورچشمی ها و حق التدریسی ها میرن سرکار

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
ازچیاامتحان می گیرن؟

منابع عمومی بیشتر از کتاب های دبیرستان ولی ریاضییش سخته مثلا انتگرال و حد و پیوستگی   زبانش درحد ازمون دکترا هست و ...

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
2706