2733
2734
عنوان

اونایی که می‌گن زود ازدواج نکنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 2103 بازدید | 124 پست
ب سلامتی واسه منم دعاکن

سلامت باشی! چشم حتما

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با ازدواج 18 تا 24 سال دخترا موافقم با شوهر 22 تا 30 سال 

ازدواج درست هرچه زودتر بهتر 

حالا هرچه زودتر نه اینکه 14 15 ساله کفش 18 تمام که دبیرستان رو تمام کرده باشه

هیچ امار رسمی وجود نداره که اونایی که دیر ازدواج میکنن رندگی بهتری دارن 

من خودم 20 ازدواح کردم 

بازم میگم ازدواح با ادم درست و با خانواده

من با ازدواج 18 تا 24 سال دخترا موافقم با شوهر 22 تا 30 سال  ازدواج درست هرچه زودتر بهتر  ...

عزیزم حرف اصلی که ازدواج کودکان بود. یعنی زیر ۱۸ سال‌

ولی خودم شخصا فکر می کنم دختر باید به درجه ای از بلوغ اجتماعی برسه بعد ازدواج کنه‌.

مساله ازدواج موفق تر تو سن بالا نیست. مساله اینه که وقتی بتونی تو اجتماع گلیم خودتو از اب بکشی به حقوقت آگاه تر میشی و کمتر ناچار میشی تحمل کنی. چون روی پای خودت ایستادی بهت زور نمیگن و اگر خدای نکرده ازدواجت موفق نبود کمتر اسیب می بینی.

هرچند من معتقدم ازدواج توی سن بالاتر ریسک خطاش کمتره. چون به بلوغ عاطفی رسیدی و برای انتخابت دلیل های بیشتری داری. از طرفی مراحل زندگیت رو طی کردی و تجربه های مجردی هم داشتی. درباره امار رسمی نمی دونم. اصولا تو جامعه ای که خودش مشوق ازدواج کودکانه فکر نمی کنم در این زمینه بررسی آماری خاصی بشه. 

2728

بیگ لایک

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.