2737
2739
عنوان

اونایی که می‌گن زود ازدواج نکنید...

2103 بازدید | 124 پست

سلام دوستان گلم. نمی‌خوام بحث کنم. ولی اونایی که به شما درباره عوارض ازدواج تو سن پایین هشدار می‌دن هیولا نیستن. آب دهانشون هم از دیدن شوهردار شدن شما راه نیافتاده. 

باور کنید دلشون می‌سوزه. اگه دلشون نمی‌سوخت می‌گفتن به من چه و خیلی راحت می‌رفتن سراغ تاپیکای مادرشوهری محبوب سایت. کاش یه‌خورده فقط یه‌خورده قبل از اینکه بگید به خودمون مربوطه، به محتوای حرفاشون فکر می‌کردید. 

عزیزان من، زن تنهای بی‌تخصص توی این جامعه خیلی خطرا براش پیش میاد. همین مامان باباهای جوون که شما رو الان با ذوق و شوق می‌فرستن خونه شوهر، به خدا اگر شوهرتون هزار بلا سرتون بیاره، بهتون نمی‌گن عزیزم برگرد ور دل خودم. بهتون می‌گن بمون تحمل کن مطلقه نشی. می‌گن بچه بیار شاید درست شه. می‌گن طلاق بگیری مردم هزار حرف می‌زنن. می‌گن طلاق بگیری خرجتو کی بده.

کسی نمی‌گه شماها بیشتر طلاق می‌گیرید. نه برعکس. عروسای کم سن و سال بیشتر می‌سوزن و می‌سازن. چون پشتوانه ندارن که خودشونو نجات بدن. 

پس اگه کسی بهتون توصیه می‌کنه زندگیت رو بساز بعد شوهر کن، بذارید به حساب تلخ بودن حرف حق. نه به حساب حسادت و فضولی اون آدم.

الهی همه دخترا و پسرامون تو هر سنی خوشبخت باشن.

ممنونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

بله گلم حق با شماست.من خودم تو سن پایین ازدواج کردم با اینکه شوهرم خوبه ولی گااهی وقتا حسرت میخورم .اگه بعضی از دوستان جبهه میگیرن در مقابل نصیحت کاری جز این ندارن

باشد که غم خجل شود از صبر ما...

به نظر واقعا پدر مادر هایی هستن حمایت کنن طلاق موضوع بدی نیست اتفاقا از اسیب های دیگه تو جامعه جلوگیری میکنه نباید به چشم بد نگاه کرد .ا امیدوارم زندگی ها راحت و بی درد سر پیش بره

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی

اونی که ازدواج کرده رو نباید ملامت کرد

کاریه که شده

اما به مادرهای آینده که من وشماییم باید بفهمونیم این کارو نکنن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2706