2733
2739
عنوان

بچه ها روزه بگیرم؟یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای خب فک کردم داری شوخی میکنی

که اینطور 

نه عزیز شوخی نکردم .اگه مشکل خاصی نداری روزه تو ماه‌های اول خصوصا تو این فصل مضر نیست چون جنین از ذخایر مادر استفاده می‌کنه و باکمبود مواجه نمیشه.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738

حلما جان نمیدونی چقدر خوشحال شدم تیکرت رو دیدم😍

نه گلم روزه به شما واجب نیست باز اگ دلت صاف نیست از دکترت بپرس ولی من تا جایی ک میدونم ۳ ماه اول ممنوعه.

برای مامان شدن من یک صلوات بفرستید😢        انشاال...هیچکسی چشم انتظار نباشه.
ممنونم عزيزانم😍😍😍😍

سلام حلما رفتی امروز دکترچی گفت

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
حلما جان نمیدونی چقدر خوشحال شدم تیکرت رو دیدم😍 نه گلم روزه به شما واجب نیست باز اگ دلت صاف نیست ا ...

فداااات شم عزیزم😘منم خوشحالم دوستایی مثله شماها دارم😍😍😍

آره زنگ زدم پرسیدم گفت اصلا نگیر

2706