2733
2739
عنوان

بچه ها روزه بگیرم؟یا نه؟

849 بازدید | 75 پست

سلام خانوما.میگم من باردارم.ولی اوایل بارداری هستم.هفته چهارم یا پنجم هستم.میگم ميتونم روزه بگیرم؟واسه جنین ضرر نداره؟یادم رفت امروز از دکترم بپرسم😟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شرایط روزه گرفتن زنان باردار

در صورت تمایل به روزه گرفتن حتما باید با پزشک خود مشورت کنید. اگر شما و جنین در رحم هر دو قوی هستید، بارداری سالم و بی خطری را پشت سر می گذارید، به بیماری های زمینه ای مبتلا نیستید، و از همه مهم تر، در 3 ماه اول بارداری نیستید، این امکان وجود دارد که با رعایت مواردی بتوانید روزه بگیرید.

مدت زمان روزه داری یکی از عوامل مهم در زمینه روزه گرفتن زنان باردار است. اگر ماه رمضان همزمان با فصل تابستان باشد، یعنی روزهای بلند و آب و هوای گرم! روزه داری در این شرایط می تواند بیش از هر زمانی شما را در معرض خطر کم آبی قرار دهد.

آرام آرام پیش برو...این سوی سن و سال خبری نیست جانِ مادر.
2738

بیخیال تو رو خدا 

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
هفته های اول خیلی مهمن توی بارداری اصلا نگیر اگه قصد سقط جنین دارین میتونین بگیرین😑

عزيزم منم اقدام كردم اين ماه اما فقط دو بار روزاي ١٢-١٤ نميدونم باردارم يا نه هنوز موعدم نرسيده روزه هام وميگيرم.من چيكار كنم ؟

الان حساس ترین دورست پایه و اساس بچه داره تشکیل میشه خدای نکرده بگیرین بعد بخاطر نرسیدن مواد به بچه یه عیبی بگیره خدای نکرده میتونین خودتونا ببخشید یه لحظه فکر کنین بفکر بچه باشین شما مسوول سلامت اونین 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
2706