2737
2734
عنوان

بنظرتون کارم درست بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 46 پست
چشم اینو بخاطرم‌میسپارم      

والا،میبینی که آخرش آبروریزی وناله ونفرین میشه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کار خیلی اشتباهی کردی 

حالا هم عیبی نداره اگه زنگ زد بهش بگو که پولو نمیدی و شوهرت راضی نیست ، خیلی قاطع و محکم

بعدشم اون هرچی میخواد بگه ، انقدر برات مهمه که آرایشگره میگه تثام مثل خواهرشوهرتی؟

فکر میکنم اعتماد به نفس پایینی هم داری

2731

عزیز دلم خوبی بیش از حد آدمو بی ارزش میکنه،درک میکنم ولی ظرفیت آدما خیلی کمتره،به نفع خودت که پول خواهر شوهرت رو حساب نکنی چون اگه بفهمه مطمئن باش فک میکنه خواستی خودتو شیرین کنی این وسط اصلا فکرشم نمیکنه دوستش داشتی این کارو کردی

امید غریبان تنهایی کجایی ...

بگو نمیده چکار کنم من هم پول ندارم که بدم والسلام. اگر هم خانمه واقعا گند زده به موهاش که حقش نیست بقیه پول رو بگیره 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
عزیز دلم خوبی بیش از حد آدمو بی ارزش میکنه،درک میکنم ولی ظرفیت آدما خیلی کمتره،به نفع خودت که پول خو ...

اره واقعا

دفعه بعدپرومیشه میگ توحساب کن ازاونجورادماس 

2740
اره خواهرشوهرم برگشت گف نمیخواد ب کسی بگی ولش کن .بعدگف توساده این عوض خوبی منه

دیگه این اشتباهوتکرارنکن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
حالا واقعا موهاش رو خراب کرده یا خواهر شوهرت داره فیلم بازی میکنه پول نده؟ 

فیلمشه جنس موهاش بده کلا ولی میخواد نده ونداره بده شوهرشم نپسندیده میگ نمیدم خراب کرد

خب تو وقتی میشناسیش باید بیشتر هواستو جمع کنی.

اخ زنه گف شوهرمو میفرستم در خونش ابروشو ببره 

شوهر خواهرشوهرم خیلی عصبیه گفتم اگ بفهمه خواهرشوهرم کتک میزنه بدمیشه واسشون

بعد شوهرم ک گفتم‌گف بدرک ..فهمیدم ن خواهرشوهرم حقشه بعدک بش گفتم خانومه ایطور گف گفتش خودم میرم در خونش ابروشومیبرم ینی ی زبون واعتمادبنفسی داره ک حد نداره

از من به تو نصیحت رابطه ات رو با خواهر شوهرت کم کن. چون قابل اعتماد نیست 

کلا من کارم اشتباه بود بهتربود همون اول میگفتم بمن زنگ نزنین ولی نظرات شما چشم وگوشم روباز کرد ممنون ازراهنماییاتون