2737
2734
عنوان

بنظرتون کارم درست بود؟

407 بازدید | 46 پست

چن روز پیش با خواهرشوهرم پیش ی ارایشگری ک دومده بود خونه خواهرشوهرم واز اشناهای دور بود موهامونو رنگ کردیم

برای من دوبار دکلره  ورنگ کرد

براخواهرشوهرمم همینطور وخواهرشوهرم پیشش قاب هم زد حالا خواهرشوهرم کمترازنصف قیمت رو اد وقراربود بقیشو بعدبده بهش

البته ارایشگره بعدش دوتارنگ دیگ گرفته و درواقع سه بار برا خواهرشوهرم رنگ کرد.حالا دیشب ارایشگره ب طوراتفاقی اس داد گف خووهرشوهرت بمن میگ ک ابرهاموخراب کردی و موهام سوختن ورفتم‌کوتاه کردم ازبقیه پول خبری نیس.ب خواهرشوهرم زنگ زدم وگفتم گف موهاموسوزوند وابروهامومجبورشدم با اب ونمک پاک کنم غلط کرده بش پول نمیدم.من این وسط ب ارایشگره گفتم خودم پول روبهت میدم خواهرشوهرم چیزی نگوناراحتش نکن گناداره نداره حالاشوهرم ک ادمدوجریانوگفتم گف بمن چ  خواهرم حودش رنگ میکنه من بدم مگه من پول مفت دارم من ندارم وراضی نیستم بدی.حالا خ اهرشوهرم وشوهرم میگن توساده ای ک گفتی من پول میدم واقعا من ساده ام؟ من نمیخوام نفرینش پشت سر خواهرشوهرم باشه اخ دیشب کلی گریه کرد پشت تلفن ک من ۵ ساعت براش زحمت کشیدم اخرش زرنگ بازی دراورد خواهرشوهرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم شما ساده ای و از دل مهربونته......ولی این دوره زمونه نباید دلت برای کسی بسوزه به جای اینکه ثواب کنی کباب میشی .....من سعی میکنم زیاد دخالت نکنم تو کار کسی چون آخرش یه چیزیم بدهکار میشم

مــن کــه اصــرار نــدارم تــو خــودت مــخــتـارے یــا بــمـان یــا کــه نــرو یــا نـــگـــهـــت مے دارم  

بیچاره آرایشگره😑

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼

این وسط اصلا ب شما ربطی نداره خودشون باهم کنار میان مدیونیم باشه برا خواهر شوهرت دیگه اگرم واقعااا کارش بد بوده و خراب بالاخره باید پاسخگو باشه

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست
2738

میدونم ولی اون منو واسطه قرار داد .حالا برگردم ب ارایشگره چی بگم ؟من پول خودمو اون لحظش حساب کردم.بگم خواهرشوهرم نمیده منم ندارم بدم شوهرم راضی نیس؟

وا به شما ربطی نداشت اخه. اگه‌از درامد شخصی خودت بود یا از پول تو جیبی شخصیت بود و نیازی نبود که جداگونه از شوهرت بگیری ، جنبش فرق داشت، اون موقع اختیار تصمیم گیری با خودت بود. ولی وقتی قراره از جیب شوهرت بدی صد در صد کار اشتباهی کردی که بدون مشورت و از جانب خودت قول دادی به اون خانوم!!!

شما نه مسئول گرفتن حق دیگرانی و نه مسئول محافظت از خواهرشوهرت در برابر آه و نفرین!! 

بخدا خودش زنگ زده واس داده بهم 

ایشونم بیخود به شما زنگ زده، مگه شما قاضی بودی؟! همون اول باید میگفتی من حسابم از خواهرشوهرم جداست و حساب خودمم که صاف کردم. برو مشکلتو با خودش حل و فصل کن!

2706