2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم به احتمال زیاد خودت بتا هستی همسرت دوره درمان فقر آهن گذرونده؟ یه آزمایش تکمیلی بده تا نوع ک ...

عزیزم کم خونی داسی چیه ؟برام توضیح میدی؟؟

2728
هر دوتون بتا تالاسمي هستين عزيزم  قبل از ازدواج آزمايش ندادين؟

چرا ازمایش دادیم ولی من نفهمیدم از چ نوعیم اصلا تو این فکرا نبودم بعدشم با پارتی و رصایت خودمون عقد کردیم شوهرم دنبال کارا بود همش..فقط همین ازمایشو دادیم ما

عزیزم کم خونی داسی چیه ؟برام توضیح میدی؟؟

یه نوع کم خونیه ک با مینور کلا فرق داره 

گلبول های قرمزو کلا بزرگ میکنه بر عکس تالاسمی

شوهر منم نتایجش مشکوک بود

بعد از ی ماه طول درمان تازه فهمیدیم کم خونی داسی شکل بوده

2738
عزیزم به احتمال زیاد خودت بتا هستی همسرت دوره درمان فقر آهن گذرونده؟ یه آزمایش تکمیلی بده تا نوع ک ...

تو برگ ازمایش hbsمنفیه عزیزم فک کنم hbs مربوط به همون داسی شکل باشه

تو خانوادتون كس ديگه اي تالاسمي نداره؟

منکه بابا ندارم فقط مادردارم و یه داداش دارم چهار تا خاهر ناتنی دارم ک از یه زن دیگه ن...خانواده من ازمایش ندادن ولی پدرو مادر همسرم ازمایش دادن

HbF تو آزمايشاتون هست ؟

عزيزم حتي اگه هر دوتون هم مينور باشين نگران كننده نيست خيليا هستن با وجود مينور بودن زن و شوهر بچه شون ماژور نشده حتما حتما تحت نظر متخصص زنان باش براي بارداري 

HbF تو آزمايشاتون هست ؟ عزيزم حتي اگه هر دوتون هم مينور باشين نگران كننده نيست خيليا هستن با وجود م ...

متخصص زنان گفت باردار شدی برو تحت نظر زنتیک ک باید ازمایش cvsبدم..hbfنداره مال ما ..hbfچیه؟

متخصص زنان گفت باردار شدی برو تحت نظر زنتیک ک باید ازمایش cvsبدم..hbfنداره مال ما ..hbfچیه؟

يه نوع ديگه اي از هموگلوبيه براي تشخيص تالاسمي هاست

كلا نگران نباش عزيزم ايشالله كه هيچ مشكلي نباشه واسه بارداريت ولي كلا اين رو هم بدون كه حتي اگه تو cvs تشخيص بدن كه جنين ماژور اجازه سقط جنين رو قانوني ميدن 

يه نوع ديگه اي از هموگلوبيه براي تشخيص تالاسمي هاست كلا نگران نباش عزيزم ايشالله كه هيچ مشكلي نباشه ...

الاندک باردار نشدم عیر از این ازمایشه باید ازمایش دیگه ای هم بدم ازمایش ژنتیک؟؟ما فقط اینو دادیم ولی اونکه ژن هارو بررسی میکننو ندادیم

2706