2737
2739
عنوان

تاپیک دختری که گفت سوره یاسین براش معجزه کرده کسی داره برام بزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 28955 بازدید | 59 پست
آبجی پروییه ولی بخدا کارم گیره ،چیز الکی نیس که بگم .نمیشه به نیت چند نفر بخونید منو هم قبول کنید ،د ...

عزیزم واسه شما میخونم حتما مشکل بزرگیه بنظرم باید خدا راه حل جلوی پای شما بزاره چون شرایط پیچیده ست انشالله حل بشه به بهترین شکل 

مرگ بر جهان شما نیز بگذرد/هم رونق زمان شما نیز بگذرد/آن کس که اسب داشت، غبارش فرونشست/باد سُم خران شما نیز بگذرد/در مملکت که غرش شیران گذشت و رفت/این عوعو ی سگان شما نیز بگذرد... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم واسه شما میخونم حتما مشکل بزرگیه بنظرم باید خدا راه حل جلوی پای شما بزاره چون شرایط پیچیده ست ...

ممنونم عزیزم، لطف بزرگی درحقم میکنی. آره خیلی مشکله وقتی یه بچه بخاد بخاطر هرزگی پدرش بی مادرشه. خسته شدم بس که جنگیدم بخاطر دخترم 😖

گل پونه ها نامهربانی آتشم زد... گل پونه ها بی هم زبانی آتشم زد... میخواهم از شب تا سسحرگاهان بنالم..... افسرده ام، دیوانه ام، آزرده جانم 
سوره حشر تو قرانه؟

بله عزیزم 

مرگ بر جهان شما نیز بگذرد/هم رونق زمان شما نیز بگذرد/آن کس که اسب داشت، غبارش فرونشست/باد سُم خران شما نیز بگذرد/در مملکت که غرش شیران گذشت و رفت/این عوعو ی سگان شما نیز بگذرد... 
ممنونم عزیزم، لطف بزرگی درحقم میکنی. آره خیلی مشکله وقتی یه بچه بخاد بخاطر هرزگی پدرش بی مادرشه. خست ...

راهی نیست بچه رو بگیرین و جداشین؟ مثلا روی مهریه؟ یا بخاطر اعتیادش مدرک جمع کنین صلاحیت بزرگ کردن بچه رو نداره؟ 

2740
بااااشه با اینکه محاله میخونم

واسه خدا محال معنی نداره فقط ب این بستگی داره خواست و اراده ش چی باشه! إنما امره إذا اراد شی ء أن یقول له کن فیکون

توفیق جان چقدر مهربونی شما      

واااای مرسی عزیزم شما مهربونتری 🌺🌺

راهی نیست بچه رو بگیرین و جداشین؟ مثلا روی مهریه؟ یا بخاطر اعتیادش مدرک جمع کنین صلاحیت بزرگ کردن بچ ...

ای خواهر قانون مملکت ما یعنی کشک، همیشه حق با مرداس، مخصوصا اینکه باباش وکیله همه ی دوز و کلکارو بلده 😖

گل پونه ها نامهربانی آتشم زد... گل پونه ها بی هم زبانی آتشم زد... میخواهم از شب تا سسحرگاهان بنالم..... افسرده ام، دیوانه ام، آزرده جانم 
ای خواهر قانون مملکت ما یعنی کشک، همیشه حق با مرداس، مخصوصا اینکه باباش وکیله همه ی دوز و کلکارو بلد ...

خیلی براتون ناراحت شدم فقط می تونم دعا کنم 

براتون و از خدا بخوام که همسرتون رو هدایت کنه 

آرامشم را مدیون توقعی هستم که از دیگران ندارم
خیلی براتون ناراحت شدم فقط می تونم دعا کنم  براتون و از خدا بخوام که همسرتون رو هدایت کنه  ...

ممنونم عزیزم بهترین کارو درحقم میکنید، برام دعا کنید خستم بخدا خستم خیلی. از امام رضا خواستم اگه امشب داره زنا میکنه انشالله دیگه فردا نبینمش برنگرده از مشهد بمیره بمیره بمیره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه 😖😖😖😖😖