2726

اگه دارین بزارین ممنون

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

واسه ازدواج میخواین؟ اگه آره من چله حشر رو پیشنهاد میکنم خودم اینجا یاد گرفتم دوستم یه سالی بود یکیو میخواست نمیشد خیلی درگیرش بود من اینجا خوندم یاد اون افتادم بهش پیام دادم بیا با هم این چله رو برداریم ب نیت ازدواج تو بخدا شب دوم بهم پیام داد ک همون خواستگارش اومده و قراره آخر هفته عقد کنن مال همین نیمه شعبان 

مرگ بر جهان شما نیز بگذرد/هم رونق زمان شما نیز بگذرد/آن کس که اسب داشت، غبارش فرونشست/باد سُم خران شما نیز بگذرد/در مملکت که غرش شیران گذشت و رفت/این عوعو ی سگان شما نیز بگذرد... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه ازدواج میخواین؟ اگه آره من چله حشر رو پیشنهاد میکنم خودم اینجا یاد گرفتم دوستم یه سالی بود یکیو ...

چجوریه؟؟؟؟یعنی چهل شب پشت سر هم سوره حشر رو بخونیم؟

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️
2728
واسه ازدواج میخواین؟ اگه آره من چله حشر رو پیشنهاد میکنم خودم اینجا یاد گرفتم دوستم یه سالی بود یکیو ...

نذر،کردین چند شب یا روز بخونین

👇👇👇چون که اسرارت نهان در دل شود / آن مرادت زودتر حاصل شود🤗😍
خداییی

بخدا خودمم هنوز توو کفشم همین هفته پیش با شوهرش اومد خونم شیرینی آورد

مرگ بر جهان شما نیز بگذرد/هم رونق زمان شما نیز بگذرد/آن کس که اسب داشت، غبارش فرونشست/باد سُم خران شما نیز بگذرد/در مملکت که غرش شیران گذشت و رفت/این عوعو ی سگان شما نیز بگذرد... 
چجوریه؟؟؟؟یعنی چهل شب پشت سر هم سوره حشر رو بخونیم؟

آره عزیزم خیلی هم کوچیکه 23 آیه یا 24 تا 

نذر،کردین چند شب یا روز بخونین

آره من گفتم ساعت 9 شب با هم بخونیم ولی نذر نکردیم حتما همون ساعت باشه واسه اینکه انرژی هامون زیاد بشه 

بخدا خودمم هنوز توو کفشم همین هفته پیش با شوهرش اومد خونم شیرینی آورد

خیلییییی خیلیییی ممنون با دل پاکت دعا کن برای منم جداب بده.منم تا اخر ماه رمضون میخونم😔❤️

آره من گفتم ساعت 9 شب با هم بخونیم ولی نذر نکردیم حتما همون ساعت باشه واسه اینکه انرژی هامون زیاد بش ...

ممنون من پنج ساله در گیرشم 😳تو رو خدا برام دعااا کن جوابم و بگیرم

خیلییییی خیلیییی ممنون با دل پاکت دعا کن برای منم جداب بده.منم تا اخر ماه رمضون میخونم😔❤️

عزیزم شما لطف داری ولی واقعا همچین چیزی نیست من خیلی گناهکارم خدا لطف داشت منو جلو دوستم ضایع نکرد انشالله شما هم حاجت روا بشین

عزیزم شما لطف داری ولی واقعا همچین چیزی نیست من خیلی گناهکارم خدا لطف داشت منو جلو دوستم ضایع نکرد ا ...

ایشالله ..ایشالله از خدا هر چی میخوای بهت بده

ممنون من پنج ساله در گیرشم 😳تو رو خدا برام دعااا کن جوابم و بگیرم

انشالله عزیزم هر چی صلاحتون باشه من واسه دوستم نیت کردم اگه به صلاحه برسه اگرم نه فراموشش کنه و به یه بهترش برسه 

انشالله عزیزم هر چی صلاحتون باشه من واسه دوستم نیت کردم اگه به صلاحه برسه اگرم نه فراموشش کنه و به ی ...

😢😢نمیدونم انشالله که هر چی خدا میخواد

ایشالله ..ایشالله از خدا هر چی میخوای بهت بده

همچنین عزیزم 🌺🌺 میخوای چله دوستم تموم شه بعد واسه شما بخونیم؟ 

2706