2737
2734
عنوان

تاپیک دختری که گفت سوره یاسین براش معجزه کرده کسی داره برام بزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 28955 بازدید | 59 پست
واقعاا همچین لطفی میکنین واسم؟😳

عزیزم چرا که نه؟ این لطف ب شما نیست عزیزم مطمئنا تأثیرش واسه خودم بیشتره آدم ک هی قرآن بخونه از خیلی از گناهان شرم میکنه انشالله خدا توفیق بده حتما 20 رو دیگه واسه شما شروع میکنیم به شرطی ک نیت تون صلاح خدا باشه و بپذیرین هر چی شد

مرگ بر جهان شما نیز بگذرد/هم رونق زمان شما نیز بگذرد/آن کس که اسب داشت، غبارش فرونشست/باد سُم خران شما نیز بگذرد/در مملکت که غرش شیران گذشت و رفت/این عوعو ی سگان شما نیز بگذرد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چرا که نه؟ این لطف ب شما نیست عزیزم مطمئنا تأثیرش واسه خودم بیشتره آدم ک هی قرآن بخونه از خیلی ...

هر چی باشه دیگه میپزیرم چون واقعاااا 

خسته شدم .پنج ساله از خدا خواستممم نمیگم کمکم نکرد .خیلی کمکم کرد واسه رسیدن ب عشقم.ولی این هول اخر و بده تمومه.....قربونت بشممم ایشاللله ک هر چی میخوای بهتون بده❤️❤️❤️❤️❤️

👇👇👇چون که اسرارت نهان در دل شود / آن مرادت زودتر حاصل شود🤗😍
هر چی باشه دیگه میپزیرم چون واقعاااا  خسته شدم .پنج ساله از خدا خواستممم نمیگم کمکم نکرد .خیلی ...

قربونت عزیزم انشالله میشه درخواست دوستی میدم همو گم نکنیم

مرگ بر جهان شما نیز بگذرد/هم رونق زمان شما نیز بگذرد/آن کس که اسب داشت، غبارش فرونشست/باد سُم خران شما نیز بگذرد/در مملکت که غرش شیران گذشت و رفت/این عوعو ی سگان شما نیز بگذرد... 
2731

[QUOTE=59550238]باش چشممم.قبول میکنم[/QUOTE

سلامت باشی عزیزم 🌺

عزیزم فقط واسه ازدواجه؟

تا جایی ک خوندم همه ب نیت ازدواج حاجت گرفته بودن نمیدونم واسه بقیه حاجتا چطوره

2740
چیو باید بخونیم 

سوره حشر به مدت 40 روز

همچنین عزیزم 🌺🌺 میخوای چله دوستم تموم شه بعد واسه شما بخونیم؟ 

آبجی پروییه ولی بخدا کارم گیره ،چیز الکی نیس که بگم .نمیشه به نیت چند نفر بخونید منو هم قبول کنید ،دلم شکسته قلبم زخمیه ،شوهرم داره بهم خیانت میکنه باهمه ی اخلاقای بدش کنار اومدم اعتیادش ،بداخلاقیش ،دست بزنش ،رفیق بازیش ،بی احساسیش ،سردیش تو رابطه وووووووو خیلی چیزای دیگه ،اما حق من خیانت نبود 😖😖😖امشب خیلی بغض دارم خیلی .رفته ،میدونم امشب با یه هرزه همخوابه دارم دیوونه میشم ،بخاطر دخترم دارم این جهنمو تحمل میکنم .اگه برم دخترمو ازم میگیره چجوری تحمل کنم بدون نفسم 😖😖😖😖اگه منو هم قبول میکنی ریپلایم کن ،بعدشم باهم دوست شیم ،هروقت شروع کردین بهم پیام بدی تامنم بخونم ،چون هرچی تعداد بیشتر باشه بهتره .نیت برای هممون 😖😖😖😖

گل پونه ها نامهربانی آتشم زد... گل پونه ها بی هم زبانی آتشم زد... میخواهم از شب تا سسحرگاهان بنالم..... افسرده ام، دیوانه ام، آزرده جانم 
تو روز چند بار بخونم چطوره ولی به مدت چهل روز؟

نمیدونم راستش بنظرم همون یه بار بخونین بمدت 40 روز ک زده نشین خدای نکرده