2737
2734
عنوان

مشخص شدن جنسیت نینی در هفته 12 بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 472216 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من الان ۱۳هفته ۴روزمه توو ان تی بهم گفتن احتمالا دختره اون موقع ۱۲هفته و دو روزم بود حالا منتظرم برم آنومالی بگن پسره ایشالا که میشه پسر

عاشق لباسای پسر بچه هام 

چقد خوب میشه بگن پسره

ولی ناشکری نمیکنم فدای بچم بشم من دخترم شد راضیم به رضای خدا جونم

2740
واقعا اخه دکتر منم بهم گفت پسره اما بازم شک دارم ب کسی نکفتم پسره گفتم شاید یهو بگه دختره

خب بگه دختره مگه دختر بچه نیس 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
وای چقد بده اینجوری ادم تو ذوقش میخوره .منو همسرم پسر خیلی دوست داریم واسه همین هنوز باورمون نشده که ...

ماهم مثل شما... سونوی ان تی 12 هفته رفتم و گفت احتمالا دختره.. یجوری ناراحتیم.. ناشکری نباشه... الان نی نی شما 3 سالشه؟ 😍😍😍😍😍😍

تینا جان فکر کنم نی نی ات پسره... بالای 140 دختر و زیر اون پسره... من 14 هفته و 2 روزم بود که گفت دخ ...

نظریه ضربات قلب اشتباست فک کنم

من بچه اولم ضربان قلبش همیشه بالای ۱۵۰ بود پسر بود

ماهم مثل شما... سونوی ان تی 12 هفته رفتم و گفت احتمالا دختره.. یجوری ناراحتیم.. ناشکری نباشه... الان ...

عزیزم بی ادبی نباشه اما همین ناراحتیتون یعنی ناشکری. درک میکنم یه جنسیت رو بیشتر دوس داشته باشیم اما اینکه اگه نبود ناراحت بشیم واقعا ناشکریه بنظر من

عزیزم بی ادبی نباشه اما همین ناراحتیتون یعنی ناشکری. درک میکنم یه جنسیت رو بیشتر دوس داشته باشیم اما ...

الان دیگه ناراحت نیستیم، 8 ماهه هستم و برای دیدن دختر خوش قدم مون ثانیه شماری میکنیم و می‌میریم براش... دیگه هیچ پسری نظر شوهرمو توی خیابون جلب نمیکنه و فقط دختر کوچولوها ب چشمش میان😍😍😍😍الهی فدات بشه مادر که الان تکون خوردی