2737
2734

واسه ترک نخوردن شکم و ... دیروز بالاخره دل رو زدم به دریا با اینکه خیییییلی بوی بدی میداد با آبلیمو و گلاب قاطیش کردم و‌ زدم به بدنم. الان از دیروز تا حالا حالم داره بهم میخوره.

این کرم های ترک هم که خیییییلی گرون هستن. روغن زیتون هم موهای بدن رو زیاد میکنه.

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روغن کجاشه گرفتن؟😐

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
2731

من شنیدم اینا که بیرون میفروشن همشون بو میدن ولی یکی از دوستام خودش درست میکنه اصلاااااااا بو نمیده.

یادم نیس چجوری ولی انگار گفت چربی شتر مرغو میذاره رو سماور با بخار اب درست میکنه که بو نگیره یه همچین چیزایی یادمه

💖
من شنیدم اینا که بیرون میفروشن همشون بو میدن ولی یکی از دوستام خودش درست میکنه اصلاااااااا بو نمیده. ...

بابا اونام بو میده خیییییییلی بو میده.

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
2738
دلت اب يه جا ميشناسم أصل أصل مياره  با اسانس گل محمدي 😛😛😛😛😛😛 بو عالي ميده

خب منم که این همه گلاب و آبلیمو میزنم اما حالم بهم میخوره

بابا اونام بو میده خیییییییلی بو میده.

نه من خودم از بیرون گرفتم بوش افتضاح بود اصلا استفاده نکردم ولی دوستم تا بهم داد بوش کردم زمین تا اسمون فرق داشت به عنوان مرطوب کننده استفاده میکرد 

💖
مگه چند کرم ها

آخه موثر هم نیستن

خب منم که این همه گلاب و آبلیمو میزنم اما حالم بهم میخوره

اوني كه از ابتدا مخلوط ميشه فرق داره 

خودت مخلوط كني كه بو از بين نميره 

بعد تازه اسانس گلاب ميدوني چقد قويه 

تو يه حجم بالا يه قطره كافيه بريزي نابود ميكنه بوش 

نه من خودم از بیرون گرفتم بوش افتضاح بود اصلا استفاده نکردم ولی دوستم تا بهم داد بوش کردم زمین تا اس ...

منم از ی روغن گیری که خودش روغن میگیره گرفتم همه روغناش اصل و عالی هستن. تا وقتی به بدن نزدی اونقد بوی گند نمیده.

راستی قیمتش رو چقدر میده؟ و اینکه تهران هست؟

اوني كه از ابتدا مخلوط ميشه فرق داره  خودت مخلوط كني كه بو از بين نميره  بعد تازه اسانس ...

آره من گلاب دو آتیشه ریختم ولی بوی روغن شترمرغ کلا غلبه داره

2706